«۰۰ بهار» روی آنتن رادیو سلامت/ ویروس در استودیو قرنطینه می‌شود | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۹

«۰۰ بهار» روی آنتن رادیو سلامت/ ویروس در استودیو قرنطینه می‌شود

رادیو سلامت برای ایام نوروز برنامه «00 بهار» را تدارک دیده که معصومه نوازنی گویندگی آن را به عهده دارد.

لعیا باستانی مدیر گروه بهداشت و روان رادیو سلامت در برنامه «۰۰ بهار» به خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری صبا گفت: یکی از برنامه هایی که در این گروه برای ایام نوروز تولید شده، برنامه «۰۰ بهار» است که موضوع آن طنز و سرگرمی و روانشناسی تغییر است.

به گفته وی، این برنامه در قالب ترکیبی نمایشی تولید می شود که بخشی از اتفاقات در استودیو قرنطینه رخ می دهد که با حضور یک مجری، مادرش و یک ویروس است و بخش نمایشی به گفتگوی این سه شخصیت اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه مجری هنگام پخش این نمایش صحبت هایی هم با شنوندگان می کند، توضیح داد: برنامه ما شامل چهار بخش نمایشی است و در انتهای هر بخش نمایشی ارتباط با یک کارشناس فیزیولوژی ورزشی با محوریت توصیه هایی برای فعالیت و تحرک در ایام نوروز، کارشناس تغذیه با موضوع توصیه های تغذیه ای برای تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از افزایش وزن در نوروز) و کارشناس پزشکی متناسب با مسائل روز برنامه صحبت می کند.

مدیر گروه بهداشت و روان رادیو سلامت در پایان با اشاره به بخشی دیگر از این برنامه تاکید کرد: در بخشی از برنامه ارتباط با مراکز شهرستان ها خواهیم داشت البته با نگاه سفر مجازی. در این برنامه به موضوعاتی اعم از بچه ۱۴۰۰، دغدغه ها و درددل های بچه ها که دید و بازدیدها محدود است و شاید خبری از عیدی نباشد هم خواهیم پرداخت. کیف تون کوک نام یکی از آیتم های برنامه است که به معرفی بازی های خانوادگی و فیلم و کتاب دارد. آیتم سلامت در سالی که گذشت به خبرهای مرتبط به حوزه سلامت اختصاص دارد. آیتم شور تعظیم، آیین سپاس از کسانی است که در ایام نوروز به کار و فعالیت مشغول هستند.

برنامه «۰۰ بهار» از ۲۷ اسفند ماه تا ۱۳ فروردین ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ پخش می شود.

سولماز عطایی و موسی نظری تهیه کنندگان برنامه هستند و معصومه نوازنی گویندگی را به عهده دارد. رضا شجاعی و تینا هاشمی هم بازیگران برنامه هستند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است