مدیر روابط عمومی معاونت برون مرزی صداوسیما تغییر کرد | خبرگزاری صبا
امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۴

مدیر روابط عمومی معاونت برون مرزی صداوسیما تغییر کرد

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما ماهرو یوسفی را به سرپرستی روابط عمومی معاونت برون مرزی منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما به پیشنهاد معاون برون مرزی این سازمان در حکمی ماهرو یوسفی را به سرپرستی روابط عمومی این معاونت منصوب کرد.

در این حکم برنامه ریزی و زمینه سازی برای تحقق اهداف کلان رسانه ملی و اداره کل روابط عمومی در حوزه بین الملل، اطلاع رسانی به موقع از فعالیت شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی معاونت برون مرزی، برقراری ارتباط موثر با واحد های ستادی اداره کل روابط عمومی و مدیران و کارکنان معاونت برون مرزی، طراحی و تدوین برنامه ای دقیق برای تقویت تعاملات و ارتباط با مخاطبان و انعکاس آن، برنامه ریزی برای حضور موثر و به موقع در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، نظارت بر مصاحبه با مدیران و برنامه سازان معاونت برون مرزی و فعالیت آن‌ها بعنوان شخص حقوقی در فضای مجازی با هماهنگی معاون محترم و اداره کل روابط عمومی و ارایه گزارش های ادواری از فعالیت های انجام شده در حوزه ماموریتی را از جمله وظایف و ماموریت های یوسفی در این عرصه مهم دانسته است.

مدیرکل روابط عمومی صداوسیما همچنین با بیان اینکه کارکنان معاونت برون مرزی همواره در گمنامی خدمات ویژه ای در معرفی انقلاب و نظام اسلامی و حمایت از جبهه مقاومت ارایه کرده اند، تاکید کرده است که این خدمات و تلاش ها باید بیش از پیش به افکار عمومی معرفی شود و این موضوع مسئولیت سنگین روابط عمومی معاونت برون مرزی را سنگین تر می‌کند.

وی در این حکم از تلاش های شیدا اسلامی مدیر پیشین روابط عمومی معاونت برون مرزی در دو سال و هفت ماه تصدی این سمت قدردانی کرده است.

ماهرو یوسفی دانش آموخته مقطع کارشناسی خبرنگاری با گرایش خبرنگاری سیاسی و مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل است. وی عضویت در شورای تخصصی و سیاستگذاری کودک و نوجوان سازمان، شورای کارشناسی طرح و برنامه شبکه امید و اتاق فکر و شورای طرح گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما، مدیریت گروه کودک و نوجوان شبکه جهانی الکوثر، مشاور مدیر شبکه جهانی الکوثر و مسئول راه اندازی کانال عربی کودک و نوجوان را در کارنامه فعالیت خود در صداوسیما دارد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است