بسته شدن پرونده «پایتخت ۶» در سال ۹۹/ خطای سکانس پایانی ناشی از بی‌توجهی بود | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳
مدیر روابط عمومی معاونت سیما خبر داد:

بسته شدن پرونده «پایتخت ۶» در سال ۹۹/ خطای سکانس پایانی ناشی از بی‌توجهی بود

مدیر روابط عمومی معاونت سیما می‌گوید پرونده «پایتخت 6» و باقی‌مانده قصه آن در شب پایانی سال 1399 بسته می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی معاونت سیما ضمن اعلام خبر بازپخش خلاصه ۷ قسمتی «پایتخت ۶» از عید مبعث و پخش ۲ قسمت جدید در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند از شبکه یک سیما گفت: پرونده «پایتخت ۶» و باقی‌مانده قصه آن در شب پایانی سال ۱۳۹۹ بسته می‌شود.

وی ادامه داد: قصه ۲ قسمت پایانی نگاهی طنزآمیز به برخی مسایل و حواشی کرونا دارد و در حال حاضر در رامسر در حال ضبط و تصویربرداری است و درحقیقت روند قصه ۱۵ قسمت قبلی را تکمیل می‌کند.

مدیر روابط عمومی سیما با بیان اینکه این مجموعه نمایشی از سرمایه‌های سازمان به حساب می‌آید، با اشاره به دستور عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما برای بررسی خطای سکانس پایانی این مجموعه خاطرنشان کرد: هیات ویژه‌ای در معاونت سیما تشکیل شد و پس از بررسی‌های مختلف در نهایت مشخص شد بی‌توجهی و کم‌دقتی‌هایی موجب خطا در بخش‌هایی از آخرین قسمت شده است.

خواجه نژاد با اشاره به جلسه سیروس مقدم کارگردان این مجموعه با رییس سازمان صداوسیما پیش از آغاز تصویربرداری ۲ قسمت پایانی تصریح کرد: در این نشست سیروس مقدم با بیان توضیحاتی اذعان داشت سوءنیتی برنامه‌ریزی شده در کار نبود اما رسانه‌های بیگانه با اهداف سو خود روی آن موج سواری کردند و گروه سازنده موظف شد «فصل ۶» را با پایان‌بندی شایسته و مورد انتظار مخاطبان به سرانجام برساند.

مدیر روابط عمومی معاونت سیما با اشاره به سیاست سیما برای حمایت از تولیدات فاخر تصریح کرد: این مجموعه نمایشی در فصل‌های گذشته الگوی موفقی در سریال سازی و حوزه سبک زندگی ایرانی اسلامی‌بوده و مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده است. همچنین پس از ارایه طرح مناسب، زمینه تولید فصل هفت «پایتخت» مهیاست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خلاصه ۷ قسمتی «پایتخت ۶» از ۲۱ اسفند همزمان با عید مبعث ساعت ۱۹:۳۰ بازپخش و ۲ قسمت جدید در روزهای ۲۹ و ۳۰ اسفند از شبکه یک پخش می‌شود.

انهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است