«الف» در مرحله فیلمبرداری است/ مذاکره با شبکه سه برای پخش | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱
علی سلیمانی به صبا گفت:

«الف» در مرحله فیلمبرداری است/ مذاکره با شبکه سه برای پخش

علی سلیمانی که این روزها مشغول بازی در سریال «روزهای آبی» است، می‌گوید مستند «الف» ساخته او در مرحله فیلمبرداری و برای پخش آن از شبکه سه در حال مذاکره است.

علی سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا درباره کار جدید خود اظهار کرد: هم اکنون مشغول بازی در سریال «روز های آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی هستم.

وی افزود: در این سریال ۲۶ قسمتی که در شمال کشور جلوی دوربین رفته است، با اکبر عبدی، فریبا متخصص، ویدا جوان، ایرج نوذری، سامان صفاری و… همبازی هستم.

بازیگر «دادستان» همچنین درباره مجموعه مستندی که خود کارگردانی آن را بر عهده دارد، بیان کرد: «الف» عنوان یک مجموعه مستند است که کارگردانی آن را خود برعهده دارم. این کار قرار است به افرادی بپردازند که برای اولین بار با قرآن آشنا شده اند. همچنین در این مجموعه درباره تاثیرات قرآن روی افراد غیر مسلمان نیز حرف زده خواهد شد.

سلیمانی افزود: «الف» هم اکنون در مرحله فیلمبرداری است و برای پخش آن با شبکه سه در حال مذاکره هستیم تا در ادامه راه هم از کمک‌های آنان بهره ببریم و هم اینکه شرایط پخش آن را در  شبکه فراهم آوریم.

وی همچنین به ۲ سریال آماده پخش خود اشاره و مطرح کرد: «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری و «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور ۲ سریالی است که در آن‌ها بازی کرده‌ام و آماده پخش هستند.

بازیگر «روزهای آبی» در پایان درباره حضور خود در «دادستان» تصریح کرد: از حضورم در سریال «دادستان» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی بسیار راضی هستم چراکه این اثر به موضوعاتی پرداخت که مطالبه مردم بود. امیدوارم این کار زمینه را برای تولید کارهای بیشتری با محوریت عدالت طلبی در سینما و تلویزیون فراهم کرده باشد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است