«پی پی جوراب بلند» تجدید چاپ شد/ شادی بخشیدن به زندگی کودکان | خبرگزاری صبا
امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۰

«پی پی جوراب بلند» تجدید چاپ شد/ شادی بخشیدن به زندگی کودکان

مجموعه 3 جلدی «پی پی جوراب بلند» با ترجمه‌ فرزانه کریمی تجدید چاپ شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انتشارات قدیانی، مجموعه ۳ جلدی «پی پی جوراب بلند» اثر آسترید لیند گرن با ترجمه‌ فرزانه کریمی در قطع جیبی تجدید چاپ شد.

«پی پی جوراب بلند» یک دختر ۹ ساله است. همه کسانی که او را می شناسند او را عجیب و غریب می دانند. او روش ویژه ای برای انجام کارهایش دارد که همه را به شگفتی وا می دارد. بچه ها او را دوست دارند و با او به آن ها خیلی خوش می گذرد و اما آدم بزرگ ها گاهی از دست او خشمگین می شوند اما پی پی می گوید: «شما از بچه ای که مادرش تو آسمان هاست و پدرش پادشاه آدم خورهاست چه انتظاری دارید.»

«پی پی جوراب بلند» محبوب ترین اثر آسترید لیندگرن نویسنده ای که ادبیات کودکان سوئد و جهان را دگرگون کرد، است. لیندگرن در این داستان، دختری مستقل و جسور در رویارویی با جهان بزرگسالان را به نمایش می گذارد. پی پی در این رمان و دو دنباله آن، «پی پی به کشتی می رود» و «پی پی در دریاهای جنوب» با شیوه های دیکتاتوری متداول، واقعیت های بر ساخته بزرگسالان، نظم و دستورهای خسته کننده در کشمکش است. روح داستان پی پی ضدیت با استبداد است. پی پی برخلاف شخصیت های تو سری خور در داستان های کودکان آن دوران، با اعتماد به نفس و نیرومند است. نقش پی پی، شادی بخشیدن به زندگی کودکان است.

انتشارات قدیانی این کتاب سه جلدی را در نوبت دوم چاپ، قطع جیبی و قیمت هر جلد ۲۰۰۰۰ تومان تجدید چاپ کرد.

این کتاب قبلا در قطع وزیری و به صورت مجموعه توسط همین ناشر منتشر شده است.

علاقه مندان برای تهیه‌ این کتاب علاوه بر مراجعه به فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانند برای خرید اینترنتی آن به تارنمای www.ghadyani.org مراجعه کرده و از تازه‌های نشر نیز باخبر شوند.

انتهای پیام/

 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است