گلزار با «گیسو» به شبکه نمایش خانگی می‌آید/ پخش از ۱۳ اسفند | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

گلزار با «گیسو» به شبکه نمایش خانگی می‌آید/ پخش از ۱۳ اسفند

سریال «گیسو» به کارگردانی منوچهر هادی از روز چهارشنبه 13 اسفند به صورت اختصاصی در پلتفرم نماوا منتشر می شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، زمان پخش سریال «گیسو» به تهیه‌کنندگی و سرمایه‌گذاری هومن کبیری و کارگردانی منوچهر هادی که حدود دو ماه پیش تصویربرداری آن به پایان رسید، مشخص شد.

«گیسو» که قرار است از پلتفرم نماوا به صورت اختصاصی منتشر شود، از ۱۳ اسفند در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

در این سریال که قصه‌ای معمایی با رویکردهای اجتماعی دارد، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، ساره بیات، هانیه توسلی، مسعود رایگان، بهاره رهنما، شمسی فضل الهی و حسین یاری ایفای نقش می‌کنند.

«گیسو» که فصل دوم سریال «عاشقانه» است که در سال ۹۵ در شبکه نمایش خانگی منتشر شد، سومین کار منوچهر هادی برای شبکه نمایش خانگی است.

هادی سال ۹۹ سریال «دل» را در شبکه نمایش خانگی داشت که با واکنش‌ها و انتقاداتی همراه بود. حال باید منتظر ماند و دید فصل دوم «عاشقانه» در کنار سریال‌هایی مانند «سیاوش» و «قورباغه» و برنامه «همرفیق» که به صورت انحصاری از نماوا پخش می‌شوند، تا چه اندازه می‌تواند در جذب مخاطب موفق عمل کند.

نکته جالب توجه دیگر این است که ۲ اثر از هومن سیدی قرار است در پلتفرم نماوا با یکدیگر رقابت کنند. یک اثر «قورباغه» که تاکنون ۱۰ قسمت از آن منتشر شده و هومن سیدی علاوه بر بازی در این سریال کارگردانی آن را برعهده دارد و «گیسو» که تنها به عنوان بازیگر در آن حضور دارد.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است