اعلام اسامی گروه‌های منتخب بخش «موسیقی» جشنواره «هنر زنده ‌است» | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۳

اعلام اسامی گروه‌های منتخب بخش «موسیقی» جشنواره «هنر زنده ‌است»

اسامی 74 گروه‌ منتخب بخش «موسیقی» جشنواره «هنر زنده است» در چهار عنوان اعلام شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، بخش «موسیقی» جشنواره «هنر زنده است» در چهار عنوان برگزار می‌شود و بنا به تشخیص هیات داوران آثار گروه‌های مختلف شرکت‌کننده در این بخش رقابتی مورد ارزیابی هیات داوران قرار می‌گیرد.

در اولین دوره جشنواره «هنر زنده است» فردین خلعتبری دبیر و امیر بهاری مدیر اجرایی بخش «موسیقی» بوده‌اند و احمد پژمان، محمدرضا علیقلی، پیمان یزدانیان و حامد ثابت داورِی آثار این بخش را برعهده‌ دارند.

اسامی ۷۴ گروه منتخب این جشنواره در ۴ عنوان بخش موسیقی جشنواره «هنر زنده است» به شرح زیر است:

بخش اجرای گروهی آنسامبل، ۲ تا ۶ نفره دوئت تا سکستت، ۲۴ گروه:

۱- گروه همنوایان روناک، ۲- گروه تای، ۳- گروه فریدون بهرامی، ۴- گروه وینه، ۵- گروه دوئت افروبیا، ۶- گروه کاریز، ۷- گروه تریو دیدار، ۸- گروه پاوانا، ۹- گروه علیرضا قهرمانی، ۱۰- گروه Neo Trio ، ۱۱- گروه رامبا، ۱۲- گروه دوئت لوتوس، ۱۳- گروه تکاو، ۱۴- گروه kertenkele، ۱۵- گروه دوئت Duo Amour، ۱۶- گروه کوارتت کاسته، ۱۷- گروه زیسته (امیرحسین تفرشی‌پور) ، ۱۸- گروه شیمشک، ۱۹- گروه استاد صبوحی، ۲۰- گروه اوغلان بخشی، ۲۱- گروه J. S Bach، ۲۲- گروه آذربایجان قیزلاری، ۲۳- گروه ارگستر نوجوانان تبریز، ۲۴- گروه آنسامبل جیپسی جز تهران.

بخش اجرای گروه آوازی سه نفره زنان، خوانش تریو به همراهی یک ساز، پنج گروه:

۱- گروه آنسامبل آوازی دایان، ۲- گروه آنسامبل آوازی سکوت، ۳- گروه تریو کُر فیلارمونیک تهران، ۴- گروه ماگو ۵ – گروه مایا.

بخش اجرای آوازی یک خواننده مرد و یک ساز، ۲۴ گروه:

۱- گروه رامین مجلسی، ۲- گروه پرهام عزیزی، ۳- گروه مهرآفرین، ۴- گروه سایه، ۵- گروه یاشار احمدی، ۶- گروه کیوان رحیمی، ۷- گروه امیر مقدم، ۸- گروه فرداد، ۹- گروه Napolitan ، ۱۰- گروه شاهرخ کفاش‌زاده، ۱۱- گروه امیرحسین گنجی، ۱۲- گروه پویا کلاهی، ۱۳- گروه استاد صبوحی، ۱۴- گروه امیرحسین شورچه، ۱۵- گروه رضا خرمیان، ۱۶- گروه امیرحسین تفرشی‌پور، ۱۷- گروه علیرضا اشرف‌پور، ۱۸- گروه نغمستان، ۱۹- گروه امید رجبی قانع، ۲۰- گروه آرش رستگارزاده، ۲۱- گروه بی‌قرار، ۲۲- گروه بردیا یوسفی، ۲۳- گروه واک،۲۴ گروه آیکه.

بخش موسیقی الکترونیک، ۲۱ گروه:

۱- گروه ما، ۲- گروه وصال جواهری، ۳- امید ذوالفقاری، ۴- گروه محمد ایزانلو، ۵- گروه فریدون بهرامی، ۶- گروه امیرحسین الله‌دادی، ۷- گروه علی سلطانی‌زاده، ۸- گروه آرتیم، ۹- گروه دوئت اکو، ۱۰- گروه ولتاژ، ۱۱- گروه مهرداد حسینی، ۱۲- گروه مبین بهاروند، ۱۳- گروه سهیل شیرنگی، ۱۴- گروه پرهام فزایی، ۱۵- گروه Waves، ۱۶- گروه پیمان بنی فاطمی، ۱۷- گروه امید محرم‌زاده، ۱۸- گروه روزبه اسفندارمز، ۱۹- گروه محسن نقاب، ۲۰- گروه پروژه [آ] ،۲۱- گروه Synestessi.

آثار نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» از ۱۰ تا ۲۰ اسفندماه ۹۹، بر اساس جدولی که متعاقبا منتشر خواهد شد، روی پلتفرم تیوال پخش می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است