جزییات اختتامیه چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی/ لواسانی مجری شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۰

جزییات اختتامیه چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی/ لواسانی مجری شد

آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی عصر امروز پنجشنبه ۷ اسفند در شهر گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش صبا، آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی» به دبیری سعید نجاتی پنجشنبه شب هفتم اسفندماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان با اجرای مژده لواسانی برگزار و به صورت آنلاین از شبکه استانی گلستان و سامانه‌های برخط «ودیو»، «تیوال» و «هاشور» پخش می‌شود.

در این مراسم که از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود، علاوه‌بر برگزاری بزرگداشت مهدی فخیم‌زاده و محمدعلی نجفی به‌عنوان ۲ چهره پیشکسوت سینمای ایران، برگزیدگان جشنواره چهاردهم در بخش‌های «مستند»، «داستانی»، «فیلمنامه»، «پویانمایی» و «موبایلی»، و «نوجوان» معرفی و تجلیل می‌شوند.

پخش کلیپ و گزارش ویدئویی از فرآیند برگزاری جشنواره چهاردهم تحت ملاحظات و رعایت‌های کرونایی از دیگر بخش‌های آیین اختتامیه خواهد بود.

بخش‌های دیگری از این مراسم به اجرای موسیقی توسط هنرمندان استان گلستان و نیز سخنرانی و ارائه گزارش درباره فعالیت‌های فرهنگی استان از سوی مسئولان ذی‌ربط در استان اختصاص خواهد یافت.

اکران فیلم‌های چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی» به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی طی سه روز برگزاری این رویداد از تاریخ چهارم تا ششم اسفندماه به‌طور کاملا آنلاین در سه سامانه برخط «وودیو»، «تیوال» و «هاشور» صورت گرفت و امروز نیز با نمایش تعدادی از آثار در سامانه های نامبرده ادامه دارد.

این رویداد همچنین در این سه روز به‌صورت محدود میزبان جمعی از هنرمندان و صاحبان آثار در گرگان بود.

مژده لواسانی مجری اختتامیه جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی شد

مژده لواسانی آیین پایانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی را در تالار فخرالدین اسعد گرگانی شهر گرگان اجرا می کند.

اجرای این مراسم را که به منظور حفظ سلامت هنرمندان و مخاطبان و رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور جمع محدودی از نامزدها و برگزیدگان جشنواره برگزار می شود، مژده لواسانی برعهده دارد.

این مراسم از ساعت ۱۸ به صورت زنده در شبکه استانی گلستان و سامانه های برخط هاشور، ودیو و تیوال و شبکه شما قابل تماشا است.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری با محوریت سیره علمی و عملی امام رضا (ع) به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان برگزار شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است