اسامی فیلم‌های راه‌یافته به ۲ بخش جشنواره فیلم تصویر اعلام شد | خبرگزاری صبا
امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۲

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به ۲ بخش جشنواره فیلم تصویر اعلام شد

فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فیلم تصویر در 2 بخش آزاد و جوان معرفی شدند.

به گزارش صبا، اسامی فیلم‌های راه‌یافته به هجدهمین جشنواره فیلم تصویر (بخش آزاد و جوان) اعلام شد.

اسامی فیلم‌های بخش آزاد به شرح زیر است:

روزهای تاریک/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۱ دقیقه

زندگی/ کارگردان: محمد عباسی، محمدرضا بحرانی/ ۱ دقیقه

مویه/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۲ دقیقه

گوشزد/ کارگردان: مهدی کشتکار/ ۲ دقیقه

مجموعه ویدئو آرت/ کارگردان: عاطفه معصومی/ ۲ دقیقه

حیات/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ ۲ دقیقه

دال‌لی/ کارگردان: سهیل بابایی/ ۳ دقیقه

اتصال/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ ۳ دقیقه

جهش/ کارگردان: مهناز شفیعی/ ۳دقیقه

بچه خرس‌ها هم گریه می‌کنند/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ ۴ دقیقه

۷۰ درصد/ کارگردان: سپیده خداکرمی/ ۴ دقیقه

هلنا/ کارگردان: سیدامیر سجادی/ ۴ دقیقه

بدون عنوان/ کارگردان: یلدا ابتهاج/ ۴ دقیقه

درختی که بود، درختی که هست/ کارگردان: مینا زیوری/ ۴ دقیقه

ساختن. خراب کردن/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۴ دقیقه

همین نزدیکی‌ها/ کارگردان: سام ارجمندی/ ۵ دقیقه

روزگار بی‌ثبات/ کارگردان: سام چگینی/ ۵ دقیقه

عذاب فرشتگان/ کارگردان: سام چگینی/ ۶ دقیقه

عروسک چوبی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ ۶ دقیقه

سراج/ کارگردان: محمد رضا دهستانی/ ۶ دقیقه

ملاقات ٱخر/ کارگردان: محمدمهدی فکریان/ ۶ دقیقه

عابر/ کارگردان: بهزاد شاهین پور/ ۷ دقیقه

راز/ کارگردان: داریوش گرگوند/ ۷ دقیقه

من باد تابلو/ کارگردان: سجاد دادپور/ ۷ دقیقه

خودکار قرمز/ کارگردان: محمد عباسی/ ۷ دقیقه

بدون عنوان ۱۹/ کارگردان/ ابراهیم عرب بیگی/ ۷ دقیقه

پنج ویدئو آرت/ کارگردان/ ابراهیم عرب بیگی/ ۸ دقیقه

درخت دریا/ کارگردان: میثم شاه‌بابایی/ ۸دقیقه

بی تیمار/ کارگردان: سحر جعفری‌زاد/ ۸ دقیقه

من ایرنی ام/ کارگردان: علیرضا کاویان‌راد/ ۹ دقیقه

باور/ کارگردان: محمد مستوفی/ ۹ دقیقه

بی پدر/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۹ دقیقه

لاجوردی/ کارگردان: مانا پاک‌سرشت/ ۹ دقیقه

سال صفر/ کارگردان: عبدالکریم سعادت‌فر/ ۹ دقیقه

این سو ،آن سو/ کارگردان: لیدا فضلی/ ۹ دقیقه

ازپنجره/ کارگردان: مهدی کاظمی/ ۱۰ دقیقه

سکوت، نام مردگان محفوظ است/ کارگردان: خشایار علی‌نیا، رضا صورتی/ ۱۰ دقیقه

خَراش/ کارگردان: مجیدامینی/ ۱۱ دقیقه

گوسفندان ما را خواهند بلعید/ کارگردان: مصطفی رستم‌پور/ عاطفه رضایان/ ۱۱ دقیقه

نان و کوچه پنجاه سال بعد/ کارگردان: مازیار چشمه‌علایی/ ۱۲ دقیقه

محاق/ کارگردان: کیوان عدالتی فرد/ ۱۳ دقیقه

دیگر نه/ کارگردان: سمیرا حاج‌حیدری/ ۱۳ دقیقه

استارلت/ کارگردان: جواد حکمی/ ۱۴ دقیقه

هفت سال ده روز کم/ کارگردان: حمید نوری/ ۱۴ دقیقه

اتاق نور/ کارگردان: پویا عاقلی‌زاده/ ۱۴ دقیقه

تا مقصد فاصله دارید/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۵ دقیقه

گرگ/ کارگردان: سیاوش زندی قشقایی/ ۱۵ دقیقه

هشت میلیمتری/ کارگردان: میثم پیرعلی/ ۱۵ دقیقه

ماه گل/ کارگردان: ستاره سرداری/ ۱۵ دقیقه

اجباری/ کارگردان: جواد خورشا/ ۱۵ دقیقه

شب بخیر ملیکا/ کارگردان: البرز پورصیاد/ ۱۵ دقیقه

سها/ کارگردان: محمد برزویی‌پور/ ۱۵ دقیقه

شوربختی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه

اتاق آبی/ کارگردان: داود عباسی/ ۱۵ دقیقه

بگو مرد من/ کارگردان: محمد میرعلی‌اکبری/ ۱۵ دقیقه

درباره پدر، درباره مرگ/ کارگردان: فرهاد بهبهانی/ ۱۵ دقیقه

لیبیدو/ کارگردان: سعید دشتی/ ۱۶ دقیقه

یوشید/ کارگردان: سحر خوش‌چشمان/ ۱۶ دقیقه

ماهَکان/ کارگردان: حسام حسینی، عباس حسین‌زاده/ ۱۷ دقیقه

باغ فردوس/ کارگردان: بیژن عرب عامری/ ۱۹ دقیقه

بار/ کارگردان: لیلا عمران/ ۱۹ دقیقه

خزنده/ کارگردان: حسین مهرزاد/ ۲۱ دقیقه

اشانتیون/ کارگردان: نشاط باقری/ ۲۱ دقیقه

من به نرگس قول دادم/ کارگردان: پیام جعفری/ ۲۲ دقیقه

نازگل/ کارگردان: محمدرضا دهستانی/ ۲۳ دقیقه

همیشه هیچکس نیست/ کارگردان: منصور عزیزی/ ۲۵ دقیقه

حکایت سفر تنهایی/ کارگردان: علیرضا قاسم‌خان/ ۲۵ دقیقه

خ-ا-ن-ه/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ ۲۵ دقیقه

هم مسیر با آب/ کارگردان: بهنام تاجمیر ریاحی/ ۲۷ دقیقه

دست به داران/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ ۲۸ دقیقه

ماهر/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۲۹ دقیقه

من نگه دار جمالی/ کارگردان: شهربانو ثابت‌سروستانی/ ۳۰ دقیقه

درخودمانده/ کارگردان: یاسمن عشقی/ ۳۰ دقیقه

برانازا- برادری از خشکی ها/ کارگردان: علیخان اسدی، رسول داوری/ ۳۰ دقیقه

نفس‌گیر/ کارگردان: علی کرمی/ ۳۵ دقیقه

غار/ کارگردان: علیرضا بخشی استوار/ ۳۶ دقیقه

انتخاب/ کارگردان: منصوره رادفر/ ۴۰ دقیقه

فریاد بلوط/ کارگردان: محسن سخا/ ۴۰ دقیقه

سید جواد/ کارگردان: محمد رضا دهستانی/ ۴۳ دقیقه

فخر عکاسی ایران (فخرالدین فخرالدینی)/ کارگردان: فرین روحانیان/ ۷۰ دقیقه

نقاشی‌های دیواری پنجکنت/ کارگردان: عباس علی عزتی/ ۴۸ دقیقه

قطعه ۱۹/ کارگردان: مسعود دهنوی/ ۵۰ دقیقه

میراث فراموشی/ کارگردان: خشایار حضرتی‌وند/ ۵۲ دقیقه

خون صلح/ کارگردان: حمیدرضا مقصودی داغداری/ ۵۶ دقیقه

برادر سیم، خواهر زر/ کارگردان: علی مقامی/ ۵۸ دقیقه

صدام کن مامان/ کارگردان: بهاره رهنما/ ۶۰ دقیقه

می‌برد تا به کجا/ کارگردان/ پیروز کلانتری/ ۶۱ دقیقه

قلب سگی/ کارگردان: سجاد مسجدی/ ۶۸ دقیقه

نگاه سرد/ کارگردان: مازیار قلمی/ ۷۰ دقیقه

سرباز شماره صفر/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ ۷۰ دقیقه

قزل قیه/ کارگردان: سیامک مختاری/ ۷۷ دقیقه

کاداسیل/ کارگردان: مصطفی غلامی/ ۸۵ دقیقه

نمایش ۱۰ فیلم برتر پروژه‌ی کرونا و من ( انجمن مستند سازان سینمای ایران)/ ۹۰ دقیقه

سینما رکس/ کارگردان: میترا مهتریان-صادق دهقان/ ۹۵ دقیقه

روزگار بلور/ کارگردان: امیر فرض‌الهی/ ۸۹ دقیقه

اسامی فیلم‌های بخش جوان به شرح زیر است:

پدرکشتگی/ کارگردان: سینا رضایی/ ۳ دقیقه

رادیکال/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۶ دقیقه

زندگی با سایه/ کارگردان: محسن رضایی/ ۶ دقیقه

چند دقیقه زیر صفر/ کارگردان: هیراد آذرنگ/ ۷ دقیقه

طغیان/ کارگردان: سینا الیاسی زاده/ ۱۰ دقیقه

هیرودو/ کارگردان: سروش باغبانی/ ۱۰ دقیقه

یاسمن/ کارگردان: سارا بشیری/ ۱۰ دقیقه

ناخواسته/ کارگردان: محمدجواد ضیغمی/ ۱۰ دقیقه

سودا/ کارگردان: مبینا سامی زاده/ ۱۰ دقیقه

ورطه/ کارگردان: الناز قنبری/ ۱۱ دقیقه

تاخیر/ کارگردان: میلاد رضایی/ ۱۲ دقیقه

ذن/ کارگردان: محمدرضا گلپور/ ۱۲ دقیقه

شیوع/ کارگردان: میثم مرادی/ ۱۳ دقیقه

میرا/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ ۱۳ دقیقه

ویروسی دیگر/ کارگردان: آنوشا مقدم‌پور/ ۱۵ دقیقه

سرخ مِثِ تَش/ کارگردان: علیرضا سهولی/ ۱۵ دقیقه

آن بالا/ کارگردان: رعنا صفی‌یاری/ ۱۸ دقیقه

کرچک/ کارگردان: ماهان طالبیان-فریماه بهرامی راد/ ۱۸ دقیقه

برای بار دوم/ کارگردان: لیلا اخباری/ ۱۹ دقیقه

حصار/ کارگردان: علی مهرعلیزاده/ ۱۹ دقیقه

اسب سفید بالدار/ کارگردان: مهیار ماندگار/ ۲۰ دقیقه

آلما/ کارگردان: امیرحسین طالشی/ ۲۰ دقیقه

تأخیر/ کارگردان: نیما سیاوش/ ۲۲ دقیقه

پرنده مرده/ کارگردان: میثم احمدی‌پویا/ ۲۳ دقیقه

حاج ابولقاسم قناد و پسران/ کارگردان: مهرداد خاکی/ ۲۴ دقیقه

عواطف حیوانی/ کارگردان: محمدحسین کریمی/ ۲۸ دقیقه

دیوار ابریشم/ کارگردان: میثم منیعی، میلاد رضایی/ ۵۰ دقیقه

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است