امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱

برندگان جشنواره تولیدات استان‌ها/ شیخ‌طادی بهترین کارگردان شد

در آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، تندیس هدهد به صاحبان آثار برگزیده اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از ستاد خبری بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما، آیین اختتامیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صداوسیما روز یکشنبه ۲۷ مردادماه در شهر بجنورد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور علی عسکری رییس رسانه ملی، علی دارابی معاون امور استان‌ها و دیگر شخصیت‌های کشور و لشکری برگزار شد، تندیس هدهد به صاحبان آثار برگزیده اهدا شد.

مجتبی علی بخشی تندیس بهترین پویش‌ها را در بخش اصلی و توزیع و رصد (فضای مجازی) برای پویش «سهم من آسمان»، رحیم کریم‌زاده از مرکز گلستان تندیس بهترین پویانمایی را در بخش اصلی و تولید و تامین محتوا (فضای مجازی) برای اثر «شیرین و فرهاد»، فریبا نورالله‌زاده از مرکز ایلام تندیس برترین پژوهش را در بخش اصلی (اقتصادی) برای پژوهش «راهبرد رسانه استانی در توسعه اقتصادی استان با تاکید بر گردشگری زیارتی در اربعین حسینی»، حمید رجایی از مرکز اصفهان تندیس برترین پژوهش را در بخش اصلی (اجتماعی) برای پژوهش «بررسی شیوه‌های افزایش شادی و نشاط از طریق شبکه استانی»، هانیه پژمان و صادق صادقی از مرکز خراسان جنوبی تندیس مشترک برترین تولید پژوهش‌محور را در بخش پژوهش برنامه‌ای برای برنامه «سفره قندی»، زهرا بهروزی‌فر از مرکز خراسان جنوبی تندیس برترین تولید پژوهش‌محور را در بخش پژوهش برنامه‌ای برای برنامه «ایران ۶۲۶»، صادق آهنگران از مرکز خوزستان تندیس بهترین خواننده انقلابی را در بخش جنبی (شعر و موسیقی) برای اثر «پاسدار رهبرم»، امیر رئوف از مرکز کهگیلویه و بویراحمد تندیس بهترین تولید ویژه رسانه را در بخش اصلی (شعر و موسیقی) برای اثر «چلچراغ» و مجتبی ابوالقاسم‌ پور از مرکز خراسان شمالی تندیس بهترین طراحی و تولید موسیقی محلی را در بخش اصلی (با اجرای مفاخر استان شعر و موسیقی) برای اثر «گنجینه» به خود اختصاص دادند.

در بخش اصلی (خبر)، تندیس بهترین تصویربردار به مهدی اردو از مرکز خوزستان برای گزارش حادثه تروریستی اهواز تعلق گرفت و سعید پرویزی از مرکز فارس هم تندیس بهترین گزارش مستند را در بخش اصلی (خبر) برای گزارشی با عنوان «قاچاق سوخت» دریافت کرد.

سید محسن طباطبایی از مرکز اصفهان در بخش اصلی (خبر)، تندیس بهترین تیتراژ را برای تیتراژ و معادن خبر به خود اختصاص داد و مسعود خسروی از مرکز خراسان جنوبی هم برگزیده تندیس بهترین برنامه‌ساز در بخش بهترین برنامه‌های مسابقه و مستند (صدا) برای برنامه «اسپلونک» شد.

علی نور از مرکز اردبیل تندیس بهترین رادیو نما را در بخش رادیو نما (صدا) برای رادیو نمای مرکز اردبیل کسب کرد و مریم تقی‌زاده هم از مرکز یزد تندیس بهترین برنامه جوان را در بخش اصلی (صدا) برای برنامه فصل نو «هوای تازه» به خود اختصاص داد.

مهدی آذری از مرکز گیلان تندیس بهترین برنامه‌ساز را در بخش ویژه (صدا) برای برنامه‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی دریافت کرد و در بخش اصلی (سیما) هم، مژگان فرزانه تندیس از مرکز اردبیل تندیس بهترین برنامه خانواده را برای برنامه «اوویم قراریم»، مهدی کریمی از مرکز آذربایجان شرقی تندیس بهترین تهیه‌کنندگی برای سریال «جلال»، پرویز شیخ‌طادی از مرکز چهارمحال و بختیاری تندیس بهترین کارگردانی سریال را برای سریال «بانوی سردار»، عباس اسماعیل‌تبار از مرکز مازندران تندیس بهترین برنامه ورزشی را برای برنامه «ورزش مازندران»، محسن خلیفه از مرکز فارس تندیس بهترین برنامه جوان را برای برنامه «گپ»، کاظم شریفی از مرکز خوزستان تندیس بهترین برنامه شبانه را برای برنامه «مراحب»، نسیم باستانی از مرکز گلستان تندیس بهترین تله فیلم را برای فیلم «شعری برای قاسم»، مهدی شریفی از مرکز بوشهر تندیس بهترین برنامه چهل سالگی انقلاب اسلامی را برای برنامه «دریای خدمت» و محسن غلامزاده از مرکز یزد تندیس بهترین برنامه روستا را برای برنامه مردم «بالاروستا»، دریافت کردند.

تندیس بهترین مراکز در بخش‌های مختلف هم به مدیران کل آنها اهدا شد که در این قسمت مرتضی صفری مدیرکل مرکز آذربایجان شرقی تندیس مرکز برتر در حوزه شعر و موسیقی، علیرضا آینه‌دار مدیرکل مرکز خراسان جنوبی تندیس مرکز برتر در حوزه پژوهش، یوسف افشارنیا مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری تندیس مرکز برتر در حوزه فضای مجازی، سید تقی سهرابی مدیرکل مرکز فارس تندیس مرکز برتر در حوزه صدا و مرکز برتر در حوزه خبر و مسلم رحیمی مدیرکل مرکز خوزستان تندیس مرکز برتر در حوزه سیما را دریافت کردند.

در نهایت تندیس مرکز برتر هم به صورت مشترک به مدیران کل مراکز خوزستان و فارس اهدا شد.

انتهای پیام/

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از