«امضا» روی بوم در گالری ایده | خبرگزاری صبا
امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

«امضا» روی بوم در گالری ایده

نمایشگاه نقاشی «امضا» شامل آثار انفرادی مهدی منتصری اول اسفندماه در گالری ایده آغاز به کار می‌کند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی این رویداد، گالری ایده از روز جمعه اول اسفندماه ۱۳۹۹ میزبان نمایشگاه «امضا» شامل آثار نقاشی مهدی منتصری مولف کتاب نوستالژیک «یادتونه» است؛ این هنرمند موضوع امضا را با محوریت تمرکز بر مفاهیمی همچون تعهد، صلح، دوستی و امید انتخاب کرده است.

این نمایشگاه روز جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایده واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، پلاک ۲۶  آغاز به کار می‌کند و تا روز ششم اسفندماه میزبان علاقه مندان است.

اجرای آثار با تکنیک اکریلیک روی بوم اجرا شده و شامل ۱۶ اثر در ابعاد نسبتا بزرگ است که تمام آثار در سال ۹۹ تولید شده است.

مهدی منتصری متولد ۱۳۵۸ گلپایگان، دانش آموخته کارشناسی صنایع دستی دانشگاه هنر تهران است که در سوابق او مدیریت خانه طراحی و گرافیک پاییزان، شرکت و پذیرش آثار در بیش از ۳۰ جشنواره بین المللی و نمایشگاه گروهی در داخل و خارج از کشور در زمینه گرافیک و عکس و نقاشی، عضو فدراسیون بین المللی هنر عکاسی فیاپ (FIAP) و دارای لقب AFIAP، داوری ۴ جشنواره بین المللی عکس تحت نظر فیاپ، مولف و گرافیست کتاب نوستالژی «یادتونه» (خاطرات مشترک بچه های دهه شصت ایران) با تیراژ نیم میلیون نسخه تا حال حاضر به چشم می‌خورد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است