امروز ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۴
ابراهیم حصاری اعلام کرد:

۸ نفر آثار جشنواره «موج» کیش را داوری می‌کنند/ بررسی سناریوی برگزاری

8 داور ایرانی و خارجی آثار چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی «موج» کیش را داوری می‌کنند

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش، ابراهیم حصاری دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش اعلام کرد: با مشخص شدن آثار حایز شرایط رقابت در دو بخش «ملی» و «بین‌الملل» چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کیش، داوری این آثار آغاز شده است.

وی افزود: در این دوره از جشنواره در بخش «ملی» ۵ داور و در بخش «بین‌الملل» ۳ داور؛ یک ایرانی و دو خارجی برترین آثار جشنواره را انتخاب می‌کنند.

به گفته حصاری، در حال حاضران داوران مشغول تماشای آثار و داوری هستند و پیش‌بینی می‌شود تا دهه دوم بهمن کار آنها ادامه داشته باشد.

دبیر جشنواره فیلم «موج» در پایان درباره سرنوشت شکل برپایی جشنواره نیز توضیح داد: همچنین با توجه به شرایط کرونایی حاکم، تصمیم ستاد برگزاری جشنواره تاکنون بر این است که جشنواره ترکیبی از آنلاین و فیزیکی را داشته باشد و آثار برتر ضمن نمایش فیزیکی در جزیره کیش، به شکل آنلاین نیز در یکی از پلتفرم‌ها به نمایش درآید. البته اجازه و رضایت صاحبان آثار در نوع نمایش فیلم‌ها تاثیرگذار است.

چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش به دبیری ابراهیم حصاری از تاریخ ۱۶ تا ۱۹ فوریه ۲۰۲۱ مصادف با ۲۸ بهمن لغایت ۱ اسفند در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است