امروز ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

آلبوم «تا قله» ویژه نوجوانان به زودی منتشر می‌شود/ ترویج فرهنگ سرود

آلبوم سرود «تا قله» همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب به‌منظور ترویج فرهنگ سرود منتشر می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، آلبوم سرود «تا قله» که به‌همت دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما جمهوری اسلامی ایران و مرکز رسانه‌ای و عملیات‌های ویژه سازمان تبلیغات اسلامی تهیه و تولید شده است، در ۱۰ قطعه با اجرای گروه‌های سرود نجم الثاقب، طاها لارستان، نبی اکرم (ص)، وصال، اسراء، آوای مهر طاها، شمیم ولایت، رایه الزهرا (س)، میثاق تهران و شهید فرجی به‌ مخاطبان ارایه خواهد شد.

این اثر در سال ۱۳۹۹ توسط جمعی از هنرمندان عرصه سرود کشور به‌ منظور ایجاد حس انگیزشی بیشتر برای آینده ایران در نوجوانان، ترویج فرهنگ سرود و همچنین کمک به پیشرفت گروه های سرود کشوری ویژه نوجوانان تهیه و تولید شده است.

آلبوم سرود «تا قله» شامل ۱۰ قطعه است که در آن از گروه‌های سرود در سراسر کشور دعوت به عمل آمده است تا اثری تولید شود.

همچنین فایل‌های بی‌کلام این قطعات نیز در آلبوم منتشر شده است که گروه‌های دیگر نیز بتوانند با بازخوانی قطعات تجربه‌های جدیدی برای خود کسب کنند و از حمایت‌های دفتر موسیقی و سرود سازمان صداوسیما بهره‌مند شوند.

این ۱۰ قطعه با نام‌های قطار، این خونه، شوق تولید، روشن تر از صبح، تا قله، از آن ماست فردا، هوای تازه، یه قصه جدید، زندگی و فرداها توسط گروه‌های سرود سرود نجم الثاقب، طاها لارستان، نبی اکرم (ص)، وصال، اسرا، آوای مهر طاها، شمیم ولایت، رایه الزهرا (س)، میثاق تهران و شهید فرجی اجرا شده و اشعار این قطعات از سروده‌های قاسم صرافان، سیدصادق آتشی، علی فردوسی، محمد رسولی، محمد جواد الهی پور و حسین صیامی است.

امید رهبران، حامد جلیلی، مهدی شکارچی، احسان جوادی، امید روشن بین، علیرضا ولایی، مجتبی جوادی، سعید عنایتی، امیرحسین بخشی، سید محمد صادق آتشی، هادی کولیوند، احسان غلامنژاد و حسین صیامی به‌عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده در این آلبوم حضور داشتند.

کارگاه سینمایی نگاه مجری طرح، حسن حسن پور مدیر پروژه و مدیر هنری، حسین حسین زاده مدیر اجرایی، زهرا سادات حسینی سرپرست گرافیک و امور هنری و مریم رفائی مدیر روابط عمومی از جمله عوامل این آلبوم هستند.

به‌زودی نشست خبری آلبوم سرود «تا قله» با حضور تعدادی از عوامل این آلبوم و اهالی رسانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است