امروز ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰

شهرداری تهران از جشنواره «هنر زنده است» حمایت می‌کند

مصطفی کاظمی مشاور عالی شهردار تهران از دبیرخانه جشنواره آنلاین «هنر زنده است» بازدید کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، مصطفی کاظمی مشاور عالی شهردار تهران و مدیرکل حوزه مدیریت شهرداری تهران از دبیرخانه جشنواره آنلاین «هنر زنده است» که با حمایت مدیریت پردیس تئاتر و موسیقی «the core» در باغ کتاب تهران دایر شده است، بازدید کرد.

مصطفی کاظمی پس از این بازدید، با اعضای شورای سیاستگذاری، دبیران چهار بخش جشنواره، مدیران اجرایی جشنواره و ۲ تن از داوران جشنواره در نشستی صمیمانه دیدار کرد.

بهروز غریب پور رییس شورای سیاستگذاری و دبیر بخش «تئاتر»، مرضیه برومند، سیمین معتمدآریا، محمدمهدی عسگر پور عضو هیات موسس و شورای سیاستگذاری، مازیار رضاخانی مدیر جشنواره، مهدی قاسمی، امیر بهاری، لیلی عاج در این نشست حضور داشتند.

مشاور عالی شهردار تهران در این جلسه، به تبیین نقش شهرداری تهران برای ایجاد رابطه صمیمانه میان شهروندان و تشکیلات شهرداری تهران اشاره کرد و به ارزیابی خود از امتیازات جشنواره «هنر زنده است» و نقش فزاینده آن در این ارتباط  پرداخت.

وی علت حمایت پروژه تهران ۱۴۰۰ از این اتفاق فرهنگی هنری به عنوان آخرین رویداد قرن را نسبت میان این ۲ عنوان کرد.

کاظمی در همین زمینه افزود: پرداختن به مسایل هنری به ویژه در بخشی که به موضوعات شهری مربوط می‌شود، همیشه مورد توجه شهرداری بوده است و شهرداری تهران از هر گونه فعالیتی که در تلطیف فضای شهری و احساس همدلی میان شهر و شهروندان حمایت می‌کند، به ویژه هنگامی که که یک نهاد مدنی غیردولتی بانی آن باشد.

در پایان این نشست، هریک از حاضران با ذکر تجارب‌شان نسبت به تصمیم شهرداری تهران، شهردار تهران پیروز حناچی و مدیر کل حوزه مدیریت شهرداری، درباره حمایت‌شان از جشنواره آنلاین «هنر زنده است» واکنش مثبت نشان داده و تشکر کردند. این بازدید و نشست با قول‌های مساعد نسبت به آینده این جشنواره به پایان رسید.

جشنواره «هنر زنده است» در چهار بخش «فیلم» به دبیری کمال تبریزی، «تئاتر» به دبیری بهروز غریب‌پور، «موسیقی» به دبیری فردین خلعتبری و «دیجیتال آرت» به دبیری محمود کلاری بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره‌ها پذیرای تولیدات متنوع هنرمندان جوان کشور در بخش رقابتی و هنرمندان مطرح کشور در بخش‌های غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشر شده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را موسسه فرهنگی هنری برداشت آخر و مجموعه فرهنگی هنری مربع ۱۱ برگزار می‌کنند و متقاضیان برای کسب اطلاع از جزئیات فراخوان جشنواره می‌توانند با شماره ۰۹۰۳۵۹۴۳۸۹۹ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25