امروز ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۱
رییس سازمان صداوسیما مطرح کرد:

آمادگی تلویزیون برای نمایش خدمت‌رسانی سپاه/ ۲۲ بهمن به‌یادماندنی در پیش داریم

رییس صداوسیما می‌گوید مردم امسال به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی‌ ندارند اما باکارهای که تدارک دیده شده، 22 بهمن به‌یادماندنی در پیش است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما در دیدار با فرمانده کل و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ که امروز ۸ بهمن ماه برای قدردانی از عملکرد تلویزیون در عرصه‌های مختلف، به‌ویژه گرامیداشت سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به صداوسیما آمده بودند، گفت: سردار سلیمانی می‌تواند الهام‌بخش جامعه برای حفظ و استمرار انقلاب اسلامی‌باشد و ما باید از این ظرفیت عظیم بیشتر استفاده کنیم.

رییس سازمان صداوسیما، جمهوری اسلامی را یک پیام و ایدئولوژی توصیف و مطرح کرد: با مهیاکردن فضا، انقلاب اسلامی جهان را درخواهد نوردید و همان طور که امروز بعد از ۴۱ سال شاهد نفوذ معنوی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف جهان هستیم، اگر شرایط و فضا مهیاتر از قبل شود این تاثیر فراگیرتر خواهد شد.

وی از سپاه به‌عنوان شجره‌ای طیبه در همه عرصه‌ها یاد کرد و افزود: رزمایش اخیر سپاه و رونمایی از موشک نقطه‌زن با برد ۱۸۰۰ کیلومتر موجب تضعیف سامانه و برنامه‌های نظامی آمریکا در منطقه غرب آسیا شده و برتری‌های نظامی آن‌ها را زیر سوال برده است.

علی عسکری با تبریک این دستاورد به مردم و نیروهای مسلح، از همکاری همه‌جانبه تلویزیون با بسیج برای نمایش خدمات و مجاهدت‌های این سازمان خبر داد و گفت: طرح گسترده بهداشتی بسیج با نام شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا، در کنار اقدامات نیروهای خدوم بهداشت و درمان، اقدام موثری برای حفظ سلامت مردم بود، به‌طوری‌ که اگر این مجاهدت‌ها نبود بر اساس تخمین‌ها امکان داشت در موج سوم کرونا به تلفات بیش از ۱۰۰۰ نفر در روز هم برسیم.

وی با تاکید بر عزم صداوسیما برای نمایش خدمت‌رسانی در داخل و اقتدار سپاه در خارج از کشور، تصریح کرد: رسانه ملی آمادگی کاملی برای نمایش این پهلوانی و قهرمانی‌ها دارد و آن را وظیفه انقلابی خود می‌داند.

رییس صداوسیما در پایان همچنین از تدارک تلویزیون برای برگزاری سالگرد انقلاب در ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: با اینکه مردم امسال به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی‌های گسترده را ندارند اما باکارهای که تدارک دیده شده است، ۲۲ بهمن خوب و به‌یادماندنی در پیش خواهیم داشت.

در این نشست، سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار سلیمانی، فرمانده بسیج مستضعفین، سردار شریف معاون روابط عمومی سپاه و علی بخشی‌زاده معاون صدای صداوسیما به ارایه دیدگاه‌های خود درباره تعامل میان این ۲نهاد انقلابی پرداختند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25