رونمایی از مستند «فراموشی» در «به اضافه مستند»

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، سیزدهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «فراموشی» اثر یاسر خیر روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

مستند «فراموشی» روایتی متفاوت از دوستی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است. دوستی‌هایی که ادامه پیدا کرد و البته بعضی‌هایش در حوادث روزگار به دست فراموشی سپرده شد.

غلامعلی 58 ساله، یکی از رزمندگان جنگ است که در سوادکوه مازندران زندگی می‌کند. او عازم سفری می‌شود تا مرتضی زین‌العابدینی، دوست و هم‌خدمت سابق‌اش را در تنکابن مازندران پیدا کند و ساعت مچی را که 30 سال قبل و در دوران جنگ به او امانت داده بود، پس بگیرد.

این مستند که به کارگردانی یاسر خیر تولید شده است، در چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» حضور داشت و در اولین اکران تلویزیونی خود در برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» رونمایی می‌شود.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور محمدعلی صمدی، پژوهشگر دفاع مقدس برگزار می‌شود.

این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه 7 بهمن ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 8 بهمن ساعت ۹ و جمعه 10 بهمن ساعت ۱۴ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد.

این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

انتهای پیام/