«چهره ایران» نمایان می‌شود/ نمایش ۱۰۰ عکس منتخب | خبرگزاری صبا
امروز ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹
همزمان با افتتاح باغ هنر

«چهره ایران» نمایان می‌شود/ نمایش ۱۰۰ عکس منتخب

نمایشگاه عکس «چهره ایران» در افتتاحیه دریاچه و باغ هنر روز یکشنبه 27 مرداد ماه برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسی میراث فرهنگی، نمایشگاه عکس «چهره ایران» روز یکشنبه ۲۷ مردادماه همزمان با افتتاحیه دریاچه و باغ هنر از سوی انجمن عکاسی میراث فرهنگی با همکاری شرکت نوسازی عباس آباد در باغ هنر برگزار می شود.

در این نمایشگاه منتخبی از ۱۰۰ عکس از آثار عکاسان انجمن به نام «چهره ایران» که چهره و تصویری را از ایران بیان می کند، به نمایش گذاشته می شود.

در این نمایشگاه آثار احمد بلباسی، اصغر بشارتی، حسین کریم زاده، همایون امیریگانه، مرتضی امین الرعایا، مهدی پاسگر، مرتضی مرادلی، ابراهیم سیسان، علیرضا آزادکیا، احمد بصیر، سید اصغر خدایی، زنده یاد نیکول فریدنی، اکبر مداحی گیوی، حمیدرضا مدیری، سعید کرمی، علی شکوهی، علی میرزایی، مهدی تیرانی، هاتف همایی، میثم عابدی، علیرضا فیروزی، فرشید احمدپور، رضا زراعتکار مقدم، حبیب میری در باغ هنر به نمایش گذاشته می شود.

چهار عکس از برنامه «عصرانه عکاسی» که با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی و شرکت نوسازی عباس آباد در هفته گذشته در پل طبیعت و پارک طالقانی برگزار شد، در افتتاحیه باغ هنر به نمایش گذاشته می شود. عکس های آیین شاهرودی، محمد مهدی به تابان، شهاب الدین صادقی و میلاد فلاحی در این بخش در این بخش ارایه می شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است