امروز ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۲

«پری هانی» در گالری آرتیبیشن برپا می‌شود/ نمایش آثار چاپ چوب

نمایشگاه انفرادی پروین هانی طبایی با نام «پری هانی» روز جمعه سوم بهمن در گالری آرتیبیشن برپا می‌شود.

به گزارش صبا، نمایشگاه انفرادی آثار چاپ چوب پروین هانی طبایی با نام «پری هانی» در گالری آرتیبیشن برپا می‌شود.

پروین هانی طبایی نگاهی به طبیعت ساده دارد و آثار او هرچند انسان‌ها، پرندگان، درختان و غیره را به تصویر می‌کشد، گاهی پر از سکوت است.

او مجموعه‌های تصویری را از زندگی ترکمن‌ها و خطه جنوبی کشور، روایت‌های شعری فروغ فرخ‌زاد و مجموعه‌های کلاغ‌ها و طبیعت را به نمایش گذاشته است و اکنون در نمایشگاهی با عنوان «پری هانی» مجموعه درختان خود را به نمایش می‌گذارد.

پروین هانی طبایی با مطالعه‌ای که روی چاپ چوب داشته، دلبسته بافتی است که این تکنیک برای به تصویر کشیدن درختانش به او منتقل می‌کند.

این نمایشگاه که جدیدترین آثار چاپ هانی طبایی ارایه خواهد شد، جمعه سوم بهمن، راس ساعت ۱۶ افتتاح و به مدت ۹ روز در گالری آرتیبیشن افتتاح می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از آثار این هنرمند می‌توانند در روزهای تعطیل از ساعت ۱۶ تا ۲۰ و در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۲۰ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به گالری مراجعه کنند.

آرتیبیشن واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینه ارشاد، نرسیده‌ به همت، گل‌نبی (غرب)، میدان احمدی‌روشن (کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ است.

نمایشگاه برای افرادی که در قرنطینه به سر می‌برند به صورت آنلاین قابل بازدید خواهد بود و لینک بازدید مجازیِ آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است