پایان توقف «باخانمان»/ سریال از امشب به آنتن برمی‌گردد

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پروژه، چهاردهمین قسمت سریال کمدی «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، نویسندگی امیر برادران و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی پس از چند روز وقفه، امشب دوشنبه 29 دی‌ماه روی آنتن شبکه سه می‌رود. پخش این سریال به دلیل فرارسیدن ایام فاطمیه از پنج‌شنبه هفته گذشته متوقف شده بود.
سازندگان این سریال که تصویربرداری را هم‌زمان با پخش نخستین قسمت‌های آن به پایان رساندند، این روزها تدوین بخش‌های باقی‌مانده را در دست انجام دارند.
تصویربرداری این سریال تابستان امسال با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در شمال تهران انجام شد. تاکنون 13 قسمت از این سریال روی آنتن رفته است.
حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد، امیر حسین طاهری، امیر کاظمی، فرزانه سهیلی، امیر آتشانی، مریم سلطانی، مه روز ناصر شریف، مهناز کرباسچیان، نصرت دادرسی، حامد وکیلی، گیتی معینی، سارا عابدی، امیر علی خانی و … با حضور سعید امیرسلیمانی، شهرام شکیبا، خسرو احمدی، امید روحانی و با هنرمندی افسانه بايگان و آتیلا پسیانی و با حضور افتخاری بهنام تشکر و شقایق دهقان بازيگران اين سريال بوده‌اند.
«باخانمان» در طول هفته ساعت 20:45 پخش و روز بعد ساعت‌های 1:45 بامداد، 9:45 و 14:15 تکرار می‌شود.
انتهای پیام/