امروز ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۲
علیرضا حبیبی به صبا خبر داد:

رادیو فرهنگ رنگ و بوی کتاب می‌گیرد/ پوشش نمایشگاه در تمام برنامه‌ها

مدیر رادیو فرهنگ می‌گوید از یکم بهمن تمامی برنامه‌های زنده‌شان به مدت ۱۰ دقیقه به اطلاع رسانی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب می‌پردازند.

علیرضا حبیبی مدیر رادیو فرهنگ در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا درباره پوشش اخبار نمایشگاه مجازی کتاب تهران در رادیو فرهنگ بیان کرد: از اول بهمن ماه با شروع نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تمامی برنامه‌های زنده رادیو فرهنگ به مدت ۱۰ دقیقه به اطلاع رسانی رویدادهای مرتبط با این نمایشگاه می‌پردازند.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه‌های برنامه‌سازی در رادیو فرهنگ توجه به فرهنگ کتابخوانی و معرفی آثار مناسب برای شنوندگان است و نمایشگاه کتاب یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای فرهنگی کشور در این زمینه محسوب می‌شود که با توجه به شیوع کرونا امکان برگزاری فیزیکی آن به علت منع تجمع وجود نداشت و امسال این رویداد بزرگ مجازی برگزار می‌شود و رادیو فرهنگ از این نمایشگاه حمایت رسانه‌ای می‌کند.

به گفته مدیر رادیو فرهنگ، علاوه بر اختصاص ۱۰ دقیقه ویژه نمایشگاه کتاب در برنامه‌های زنده برنامه «هفت اقلیم» در گروه کتاب نیز هر روز ساعت ۱۷ به صورت ویژه به رویدادهای نمایشگاه می‌پردازد.

حبیبی خاطرنشان کرد: دیگر گروه‌های برنامه‌ساز رادیو فرهنگ به ویژه پخش این شبکه رادیویی و به جز گروه کتاب برای دسترسی همگان به ویژه افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند و با شماره‌های اعلام شده از سوی مسئولان برگزار کننده قصد خرید دارند، در حوزه مشاوره و اطلاع رسانی به مردم همراه آن‌ها می‌شود.

مدیر رادیو فرهنگ در پایان تاکید کرد: تجربه برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب با همیاری رسانه‌ای می‌تواند به یک رویداد موفق تبدیل شود تا همه مردم در هرکجا با هر امکانی بتوانند از خدمات ارایه شده در این نمایشگاه استفاده کنند. رادیو فرهنگ نیز تلاش می‌کند با معرفی کتاب‌های ناشران و نویسندگان مختلف به خریداران برای انتخابی شایسته و خریدی رضایت‌بخش یاری رساند.

نمایشگاه مجازی کتاب از یکم تا ششم بهمن ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است