امروز ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶

ترفند افزایش ممبر تلگرام + خرید ممبر تلگرام از مای ممبر

درآمدزایی از راه تلگرام با افزایش و خرید ممبر تلگرام از مای ممبر

به گزارش واحد بازرگانی صبا، در این مقاله از مای ممبر قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور ممبرتلگرام  را برای افزایش تعداد ممبر کانال تلگرام خود بگیرید. اما چگونه ممبر تلگرام را بگیریم؟! شکی نیست که تلگرام یکی از بهترین پلتفرم ها در سراسر دنیاست و در رده سه شبکه اجتماعی برتر از نظر کاربران قرار گرفته است. در ایران حدود ۴۰ میلیون نصب تلگرام انجام گرفته است. با پیشرفت علم و گسترش شبکه های اجتماعی بویژه تلگرام، کانال های بی شماری ایجاد شده اند و کم کم کسب درآمد و درآمدزایی در تلگرام نیز مانند اینستاگرام شکل گرفت. امروزه میلیارد ها نفر درحال کسب درآمد از راه تلگرام هستند. درآمدزایی از راه تلگرام آنچنان گسترش یافته که بعضا بعنوان شغل اصلی فرد درنظر گرفته است.آیا می دانید برای درآمدزایی در تلگرام چه ملاک هایی مهم تلقی میشوند؟!

تمامی ادمین ها و مدیران شبکه های اجتماعی بدنبال اعضای واقعی برای کانال تلگرام خود هستند. اما چرا؟ در ادامه ی این مطلب به شما مزایای داشتن ممبر واقعی در کانال تلگرامتان را خواهیم گفت. درآمد اصلی بسیاری از کانال های تلگرامی از تعداد ممبر های واقعی آنها تامین می شود. بنابراین در این مقاله از مای ممبر می خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور با خرید ممبر گروه تلگرام و کانال تعداد اعضای واقعی کانال یا گروه تلگرام خود را افزایش دهید.

۵ ترفند افزایش ممبر تلگرام با خرید ممبر تلگرام مای ممبر

آیا می خواهید تعداد ممبر های کانال تلگرام خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بالا ببرید؟! در این بخش از مقاله مای ممبر قصد اریم تا به شما به زبان ساده آموزش دهیم که چطور تعداد ممبر های واقعی کانال تلگرام خود را بصورت دائمی و بدون ریزش افزایش دهید. با اینکه ما خرید ممبر فیک را زیاد توصیه نمی کنیم اما خرید آن برای یک کانال تلگرام تازه تاسیس امری ضروری است. پس برای شروع کار خود تعداد معقولی ممبر فیک برای افزایش ممبر های کانال تلگرامتان بخرید. برای این کار به سایت مای ممبر مراجعه کنید و بر روی خرید ممبر فیک کلیلک کنید. در قدم بعد سعی کنید لینک کانال خود را شیر کنید. اول از همه در بیو کانال تلگرام خود لینک کانالتان را قرار دهید تا بتوانند تمامی مخاطب شما آن را ببیند. سپس لینک کانال خود را زیر هر پست خود قرار دهید.

با انجام این کار با هر بار ارسال پست های کانال شما، لینک کانالتان نیز با سایر کاربران تلگرام شیر می شود. قدم بعدی ساخت وبلاک و شیر کردن لینک خود در آن هاست. قدم بعدی استفاده از سایت های معرفی کانال های تلگرام است. اما بهترین راه استفاده از شبکه های اجتماعی و رسانه های اشتراک ویدئو است. شما با استفاده از این رسانه ها و شبکه ها می توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی ممبر برای کانال تلگرام خود بگیرید. در قدم بعد می توانید پلی بین کانال خود و کانال های دیگر بزنید اینگونه هم تبلیغی برای شما می شود و هم برای کانال مقابلتان. قدم آخر برگزاری مسابقه و جایزه دادن به برنده است. در این بخش خلاصه ای از راه هایی که برای جذب ممبر وجود دارد به شما ارائه دادیم. فقط هشتگ گزاری تلگرام هم فراموش نشود.

خرید ممبر فیک برای افزایش تعداد اعضای کانال تلگرام با خرید ممبر تلگرام مای ممبر

کانال تلگرام موفق کانالی است که تعداد ممبر های آن زیاد باشد. تعداد اعضای یک کانال نقش کلیدی در اعتبار آن کانال تلگرامی دادرد. اما منظور ما از اعضای کانال در واقع تعداد ممبر های واقعی کانال تلگرام است. ممبر های فیک صرفا تعداد ممبرهای کانال تلگرام را بالا میبرند و کار دیگری نمی کنند. به این معنا که تعداد مشارکت در کانال تلگرام شما با خرید ممبر فیک بالا نمی رود. پس تنها سودی که خرید ممبر فیک دارد افزایش تعداد ممبر های کانال تلگرام شما در کوتاه ترین زمان ممکن است. حتی در یکی از خدمات مای ممبر، تیم مای ممبر توانسته است در کمتر از ۲۰ دقیقه تعداد ممبر های یک کانال تلگرام را بالا ببرد. فقط کافی است به سایت مای ممبر سر بزنید و بر روی کلمه‌ی خرید ممبر فیک کلیک کنید تا از قیمت ها و انواع پکیج های خرید ممبر فیک مطلع شوید.

ما خرید ممبر فیک از مای ممبر را به آن دسته از ادمین های کانال های تلگرامی توصیه می کنیم که به تازگی کانال تلگرام خود را راه اندازی کرده اند و تمایل به خرید ممبر تلگرام دارند. اما اگر فرصت کافی دارید سعی کنید خودتان ممبر واقعی برای کانال تلگرامتان جذب کنید. اما چگونه؟ اول از همه باید سعی کنید تا کانال شما برای مخاطبانتان جذاب باشد. جذاب بودن یک کانال تلگرامی شامل فاکتور های بسیاری می شود. بعنوان مثال استفاده از عکس و فیلم های جذاب در قدم اول کار بسیار سودمندی در جهت جذاب کردن کانال تلگرام شما می باشد. لازمه عکس و فیلم جذاب داشتن عکاس و فیلم‌بردار و تدوین‌گر حرفه ای است. اگر می خواهید کانال تلگرام شما از نظر فیلم و عکس و جلوه‌های ویژه قوی شود باید حتما بدنبال یک تیم حرفه‌ای برای تصویر‌برداری و عکس‌برداری و تدوین باشید.

راز موفقیت کانال های تلگرام معتبر چیست؟!

اما راز موفقیت کانال های تلگرام معتبر چیست؟ چگونه یک کانال تلگرام می تواند تعداد زیادی ممبر برای خود بگیرد؟ چگونه یک کانال تلگرامی معروف می شود و سر زبان ها می افتد و یکی نمی افتد؟ چگونه یک کانال تلگرامی به درآمد می رسد؟ چه می شود که یک کانال تلگرامی بسته می شود؟ در ادامه این مقاله از مای ممبر به تک تک این سوال ها پاسخ خواهیم داد و همچنین اطلاعاتی راجع به خرید ممبر تلگرام خواهیم داد.اما راز موفقیت کانالهای تلگرامی معتبر این است که محتوای کلی آن ها جذاب است. اگر به فضای اکثر این کانال های تلگرامی دقت کنید بسیار فضای دوستانه ای دارند. چنین کانال های تلگرامی بطور قطع برنامه منظمی برای انتشار محتوای خود دارند. داشتن برنامه انتشار به کانال شما نظم می بخشد و به کانال تلگرام شما اعتبار می دهد. کانال تلگرام شما نباید مخاطبانتان را سردرگم کند.

تعداد زیادی از کانال های تلگرامی بدون داشتن برنامه ای منظم شروع میکنند به پست گذاشتن. این روش جز سردرگمی مخاطبان کانال تلگرام شما چیزی ندارد. برنامه منظم به کانال تلگرام شما جهت می دهد و کمک می کند تا مخاطبانتان از زمان دقیق انتشار محتوای شما مطلع شوند. پس به زمان بندی های کانال خود اهمیت بدهید و آن را به هیچ عنوان نادیده نگیرید. اگر نکات گفته شده تا اینجای مقاله مای ممبر را رعایت کنید دیگر نیازی به خرید ممبر تلگرام نخواهید داشت.

در کانال تلگرام خود خلاق باشید!

خلاق بودن بطور کلی به این معناست که از عکس و فیلم و محتوای قبلا استفاده شده استفاده نکنید. شما می توانید برای هر یک از بخش های ذکر شده نیرو استخدام کنید. یعنی اگردنبال محتوای دست اول هستید باید محتواکار یا نویسنده مجربی را استخدام کنید. پست و عکس های اوریجینال و دست اول اعتبار کانال شما را بالا میبرد و به برند سازی شما کمک می کند. آیا از خودتان پرسیده اید که چگونه در یک کانال تلگرام می شود برند سازی کرد؟ کانالی که بتواند برای خود سبک خاصی داشته باشد می تواند به راحتی برند سازی کند.اینجاست که خلاق بودن حرف اول را می زند. پس اگر می خواهید برند خود را داشته باشید باید خلاق باشید و محتوای کانال تلگرام شما کپی نباشید و نظیرش جای دیگری وجود نداشته باشد.

اگر در کانال تلگرام خود خلاقیت به خرج دهید دیگر نیازی به خرید ممبر تلگرام نخواهید داشت. لازمه خلاق بودن داشتن تیمی جوان و خلاق است. پس سعی کنید تیمی قوی تشکیل دهید که با گذاشتن جلسات مختلف بتوانید با همفکری همکارانتان نهایت خلاقیت را در کانال تلگرامتان به خرج دهید.

حفظ کردن اعضای کانال تلگرام!

بعد از خرید ممبر تلگرام مای ممبر باید سعی کنید که ممبر های بدست آورده را از دست ندهید. اما راه حل چیست؟ راه حل شما جذاب کردن محتوای کانالتان است. اسم جذا، عکس پروفایل جذاب، بیوگرافی گیرا، کیفیت محتوا کنال و اسم کانال اولین بخش های از کانال تلگرام شما هستند که دیده می شوند. پس سعی کنید کیفیت این قسمت ها را حفظ کنید و برای تک تک آن ها وقت بگذارید. حواستان باشد که محتوای پست های کانال تلگرام شما طولانی و خسته کننده نباشد. حواستان باشد که دو یا سه پست با کیفیت بهتر از ده پست با کیفیت متوسط است. پس سعی کنید کیفیت پست های شما بالا باشد. باید کیفیت محتوای کانال تلگرام شما آنقدر بالا باشد که بتوانید تعداد زیادی تبلیغات برای کانال تلگرام خود بگیرید.

این را هم بدانید که قسمت زیادی از درآمد شما از کانال تلگرامتان مدیون تبلیغاتی است که می گیرید. برای گرفتن تبلیغات باید در کانال تلگرامتان حرفی برای گفتن داشته باشید. پس باید در کل کیفیت کار خود را بالا ببرید.

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است