امروز ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۵
در نشست مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و مدیران پردیس ایران مال مطرح شد؛

میزبانی ایران مال از جشنواره فیلم کوتاه

پردیس سینمایی ایران مال با اختصاص همه ظرفیت‌های خود و 9 سالن سینما میزبان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران می‌شود. 

به گزارش صبا به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، نشست هم‌اندیشی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران با معاون فرهنگی و جمعی از مدیران پردیس سینمایی ایران مال درباره نحوه و کیفیت برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در این مجموعه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سید صادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران، اکبر تشکری نیا معاون فرهنگی مجموعه ایران مال و جمعی از مدیران این مجموعه همراه بود، درباره اختصاص ۹ سالن به نمایش آثار منتخب جشنواره سی و هفتم در ایام برگزاری این رویداد سینمایی توافق و قطعیت صورت گرفت.

اکبر تشکری نیا معاون فرهنگی بازار بزرگ ایران با اشاره به حمایت این مجموعه از جوانان فیلمساز و جشنواره فیلم کوتاه تهران بیان کرد: آمادگی این را داریم که با همه توان و انرژی از این رویداد حمایت کنیم و در ایام برگزاری جشنواره تمامی امکانات پردیس سینمایی ایران مال در اختیار اهالی و مخاطبان فیلم کوتاه خواهد بود.

او در پایان عنوان کرد: به نظرم جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران رویداد بسیار مهمی برای صنعت سینمای ایران و جشنواره‌ای در مسیر کشف و معرفی استعدادها است. این اولین باری است که پردیس سینمایی ایران مال به عنوان کاخ یک جشنواره معرفی می‌شود و همچنین بعد از کرونا نیز اولین باری است که یک جشنواره قرار است به شکل حضوری برگزار شود. امیدواریم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همراهی عزیزان فیلم کوتاه این مهم به بهترین نحو رقم بخورد.

در این دیدار همچنین ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه، مقرر شد نمایش آثار جشنواره در بازه زمانی ۱۱ صبح الی هفت عصر یکم تا پنجم بهمن در سانس‌های مختلفی صورت بگیرد که متعاقبا درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد. این رویداد سینمایی به دلیل شرایط کرونا میزبان جمع محدودی از مخاطبان و اهالی فیلم کوتاه خواهد بود.

آثار راه‌یافته به جشنواره سی‌ و هفتم در دو بخش آنلاین که شامل بخشی از فیلم‌های کوتاه با اعلام تمایل و رضایت صاحبان این آثار و بخش حضوری شامل تمامی آثار راه‌یافته، با ۲۵ درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت‌های حفظ سلامتی اکران خواهند شد.

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران یک تا پنج بهمن‌ماه ۹۹ صورت می‌گیرد. این رویداد ششم بهمن‌ نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است