امروز ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

اختتامیه جشنواره ملی پژوهش و فناوری برگزار شد/ معرفی برگزیدگان

آیین اختتامیه جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران امروز چهارشنبه 24 دی‌ با حضور رییس کتابخانه ملی ایران و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، ‌تحقیقات و فناوری برگزار شد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران امروز چهارشنبه ۲۴ دی‌ با حضور اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، ‌تحقیقات و فناوری برگزار شد و پژوهشگران برتر در حوزه‌های «موضوعی»، «علم اطلاعات و دانش‌شناسی»، «علوم آرشیوی و سندپژوهی»، «ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی»، «نسخه‌پژوهی و تاریخ شفاهی» اعلام و تجلیل شدند.

اثر برگزیده یازدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه رساله دکتری دانشگاه الزهرا به الهه حسینی با موضوع «چهارچوب معنایی برای یکپارچه‌سازی و بازیابی معنایی اشیای محتوایی وبی: رویکرد داده‌های پیوندی در بافت سرطان» اختصاص یافت.

همچنین المیرا کریمی به عنوان برگزیده در حوزه رساله دکتری پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با پرداختن به موضوع «طراحی مدل مفهومی بازیابی اطلاعات کاربر مدار مبتنی بر هستی‌شناسی» شایسته تجلیل شناخته شد.

اثر شایسته تجلیل جشنواره در حوزه طرح پژوهشی خاتمه یافته به مهدی علیپور حافظی با همکاری اصلی علیرضا انتهایی و سایر همکاران مهدیه بهمن آبادی، افسانه تیموری خانی، زهرا حداد، حمیده دستجردی، حمیدرضا رادفر و ندا محلوجی با موضوع «دستنامه کاربردی مدیریت منابع دیجیتال زاد» تعلق گرفت.

طرح پژوهشی «طراحی الگوهای هستان‌شناسی فرا داده‌ای برای مدل‌سازی و بازنمون معنایی مقالات نشریات علمی در پایگاه رایسست» اثر شایسته تجلیل دیگر این دوره از جشنواره در حوزه طرح پژوهشی خاتمه یافته اعلام شد، مجری این طرح اکرم فتحیان دستجردی و کارفرما مرکز منطقه ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری است.

در حوزه «ایده نوآورانه» میلاد روشنی با ارایه ایده «طراحی پلتفرم خدمات فریلنسینگ (آزادکاری) علمی، پژوهشی و کاربردی توسط کتابداران و متخصصان» شایسته تجلیل  شناخته شد.

اما پژوهشگران برگزیده سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در حوزه پژوهشگران برگزیده در بخش اعضای هیات علمی، علی محمد طرفداری و در بخش کارکنان نیز امین محمدی کارشناس پژوهش در پژوهشکده اسناد و میثم صادقی ساروکلایی کارشناس آزمایشگاه معاونت اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اعلام شدند.

یازدهمین جشنواره پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی با پیام «آینده روشن با پژوهش اثر بخش» از ۲۲ آذرماه آغاز و امروز در تاریخ ۲۴ دی‌ماه به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25