امروز ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۹

کنداکتور شبکه نسیم در ایام شهادت حضرت زهرا (س) تغییر می‌کند

شبکه نسیم در ایام شهادت حضرت زهرا (س) برنامه‌های «کتاب باز»، «نسیم آوا»، «نمای نزدیک» و «هزار داستان»، مستند پرتره «رخ»، سریال «گشت پلیس» و «تور بزرگ» را روی آنتن می‌برد.

به گزارش صبا، در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) شبکه نسیم حال و هوایی متفاوت خواهد داشت.

از روز پنجشنبه ۲۵دی ماه برنامه «کتاب باز»، ویژه برنامه «نسیم آوا»، «نمای نزدیک»، مستند پرتره «رخ»، «هزار داستان»، سریال «گشت پلیس» و «تور بزرگ» برای این روزها پیش‌بینی شده است.

برنامه «کتاب باز» طبق روال جدول پخش شبکه نسیم شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۹ با اجرای سروش صحت میزبان اهالی این حوزه و منعطف با ایام شهادت خواهد بود.

سریال «گشت پلیس» با نقش‌آفرینی فرهاد قائمیان، امیررضا دلاوری، برزو ارجمند و… به کارگردانی مهرداد خوشبخت در پنج قسمت در ساعت ۲۰ تدارک دیده شده است.

«هزار داستان» در این شب ها ساعت ۲۱ با روایت متفاوت از زندگی و بیان تجربه های درس آموز با میزبانی نصرالله مدقالچی، شهرام‌عبدلی، رزیتا غفاری، لاله صبوری و مرجان گلچین میهمان خانه های مخاطبان است.

پشت صحنه سینمای ایران در «نمای نزدیک» به نمایش در می آید که در این نوبت علاقه مندان می توانند روند تولید فیلم «خروج»، «سد معبر»، «سوءتفاهم»، «پرسه در مه» و «آبادان یازده ۶۰» را در ساعت ۲۲ به تماشا بنشینند.

ویژه برنامه «نسیم آوا» با دعوت از خوانندگان که در ثنای حضرت فاطمه زهرا (س) تولید اثر داشتند، هر شب ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن خواهد آمد.

چنگیز حبیبیان، مهراج محمدی، مهدی شکوهی و محمد حشمتی مهمان این برنامه هستند.

مستند «تور بزرگ» که متمرکز در شناخت و قابلیت های خودرو در فضاهای متنوع و مناطق جذاب طبیعی است، در این شب‌ها ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

مجموعه مستند پرتره «رخ» با حضور امین تارخ، داریوش فرهنگ، سعید نیکپور، میکائیل نشانی و مسعود کرامتی برای این شب ها در ساعت ۲۴ پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است