ششمین سالانه هنرهای شهری تهران فراخوان داد/ مهلت ارسال آثار تا ۲۵ بهمن‌ماه

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، ششمين سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان 1400» با هدف ايجاد فضای تعاملی با آثار خلاقانه شهری و همچنین تقویت تعاملات شهروندان و هنرمندان و بسترسازی بروز آفرینش‌های هنری، همزمان با نوروز باستانی برگزار خواهد شد.

ششمين سالانه هنرهای شهری تهران «بهارستان 1400» به منظور بهره‌گيری از ظرفيت‌های هنری شهر و استفاده از آثار هنری در فضای شهری، در 3 بخش تخم‌مرغ‌های نوروزي و چیدمان‌های هنری، ديوارنگاری و هنرهای محيطی برگزار می‌شود.

این رویداد تلاش دارد توجه به ارزش‌های ملی و دینی، روایت‌های تاریخی، الگوهای طبیعت، نماد و نشانه‌های هنر و فرهنگ ایران اسلامی را در قالب آثار هنری خلاق در فضای شهری ارایه دهد.

علاقه مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت www.zibasazi.ir نسبت به مطالعه فراخوان جشنواره اقدام و آثار خود را تا 25 بهمن‌ماه به صورت مجزا به 3 بخش این رویداد هنری ارایه دهند.

امسال با توجه به شرایط کشور که در وضعیت همه‌گیری کرونا قرار دارد و به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تمامی مراحل ثبت نام در این رویداد هنری به صورت غیرحضوری و در فضای مجازی انجام خواهد شد لذا هنرمندان تمام موارد لازم برای ثبت نام را از طریق ایمیل انجام خواهند داد.

تمامی هنرمندان رشته‌های مختلف هنری فرصت حضور در این رویداد هنری را دارند و علاقه مندان به حضور در ششمین جشنواره هنرهای شهری «بهارستان 1400» می‌توانند با تکمیل فرم مشخصات و شرح سوابق در این رویداد هنری شرکت کنند.

دبیرخانه رویداد «بهارستان 1400» به نشانی ميدان هفت تير، مفتح جنوبی، نبش كوچه شيرودی، سازمان زيباسازی شهر تهران، طبقه ششم و با تلفن‌های، بخش ديوارنگاری 96044380 ، بخش تخم مرغ‌های نوروزی 96044349 و 96044376 و بخش هنرهای محيطی، آذين بندی خلاق و نوگرا 96044355 پاسخگوی علاقه مندان به حضور در این رویداد هستند.

انتهای پیام/