امروز ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۸

حمایت از ساخت ۲۰ فیلم مستند در جشنواره فیلم و عکس «فردا»

در آستانه برگزاری پنجمين جشنواره فيلم و عكس فناوری و صنعتی «فردا» با توافقات انجام شده از ساخت 20 عنوان فیلم مستند حمایت می شود.

 به گزارش خبرگزاری صبا، در آستانه برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» و براساس تفاهمی که بین جهاد دانشگاهی هنر، انجمن سینمای جوانان ایران و انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند صورت گرفته است، از تولید ۲۰ عنوان فیلم مستند با موضوعات مرتبط با صنعت و فناوری ایرانی حمایت می شود.

در  مرحله نخست این برنامه مشترک و با توافقات و تعاملات انجام گرفته، مستندسازان خلاق و جوان ایرانی، هفت عنوان فیلم کوتاه مستند، مستند داستانی و… با موضوع دستاوردهای دانش‌بنیان و صنعتی جهاد دانشگاهی می سازند.

سلول درمانی، ناباروری، شبیه‌سازی و حفظ گونه‌های جانوری ایرانی، پرتره دانشمندانی شامل سعید کاظمی آشتیانی و… از جمله موضوعاتی است که فیلم‌های مرحله نخست این برنامه را شامل می‌شود.

پنجمین جشنواره فیلم و عکس فن آوری و صنعتی «فردا» با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی ها و دست‌آوردهای کشور و با رویکرد حمایت از تولید ملی از ۱۵ تا ۱۷ مهر در تهران و به دبیری بهزاد رشیدی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است