مجری «دستپخت» از رانندگان تاکسی عذرخواهی کرد/ قصد تخریب نداریم | خبرگزاری صبا
امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳
با انتشار ویدیویی؛

مجری «دستپخت» از رانندگان تاکسی عذرخواهی کرد/ قصد تخریب نداریم

مجری برنامه «دستپخت» با انتشار ویدیویی در پی حواشی به وجود آمده درباره سوالی که از دختر یک راننده تاکسی پرسید، عذرخواهی کرد.

به گزارش صبا، شب گذشته ۲۲ آذرماه برنامه «دستپخت» به تهیه‌کنندگی و اجرای سیدوحید حسینی میزبان گروه از رانندگان تاکسی و خانواده‌هایشان بودند.

در بخشی از این برنامه مجری «دستپخت» از دختر شرکت‌کننده که پدرش راننده تاکسی است، پرسید: «اینکه بابات راننده تاکسیه پیش دوستات ناراحتت نمی‌کنه؟»

این سوال مجری در برنامه با پخش ویدیوهای آن در شبکه‌های اجتماعی با نقدهای بسیاری همراه شد.

حالا سیدوحید حسینی مجری برنامه با انتشار ویدیویی از عذرخواهی کرد.

وی در سخنانی اظهار کرد: کسی که الان با شما صحبت می‌کند، وحید حسینی پدر خودش راننده تاکسی بوده. بازبینی که برنامه را دیده و مجوز پخش صادر کرده است پدرش راننده تاکسی است. در سال ۹۹ قصد ما برای دعوت مشاغل تکریم آنهاست ما داریم از مشاغل تقدیر می‌کنیم و قصد تخریب نداریم.

حسینی ادامه داد: چرا این بخش پخش شده است؟ به نظرم جایی که دارین می بینین کامل از صحبت های من یا هدف برنامه نیست. بحث ما جواب غرورآمیز آن دختر است که با افتخار درباره شغل پدرش حرف می‌زند. بعد تایید من و تشکر از آن دختر است.

وی در پایان خاطرشنان کرد: قصد و نیت ما خیر بود و ما می‌خواستیم بگوییم این شغل کنار همه شغل‌های دیگر محترم است. من دست همه رانندگان تاکسی را می بوسم. برنامه ای که شنبه دیدید و دوشنبه می بینید قصد تقدیر و تشکر از این گروه است. یک شغل باحال که من به آن احترام می گذارم. دمتون گرم. اگر هم به کسی برخورده است دست تان را می‌بوسم. من قصدم تقدیر از شماست اگر هم جسارتی شده است، عذر می‌خواهم.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است