امروز ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

مرور آثار زنده‌یاد چنگیز جلیلوند در شبکه نمایش

شبکه نمایش در هفته جدید ضمن پخش فیلم‌هایی با مضمون «هوانوردی»، فیلم‌های سینمایی با دوبله زنده‌یاد استاد چنگیز جلیلوند را روی آنتن می‌برد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در ادامه تعطیلات با محدودیت‌های متاثر از همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ همانند هفته‌های پیشین جدول پخش خود را به نمایش فیلم های سرگرم کننده اختصاص داده است و ضمن پخش فیلم‌هایی با مضمون «هوانوردی»، فیلم‌های سینمایی با دوبله و هنرنمایی زنده‌یاد استاد چنگیز جلیلوند را روی آنتن می‌برد.

در بخش فیلم و تله‌فیلم‌های ایرانی این شبکه در ساعت ۱۳ به ترتیب ذهن خاموش، مثل دریا، یک دماغ ناقابل، مسافر باران، کلاه تو کلاه، دربست و تعقیب سایه ها پخش می‌شوند.

فیلم‌های ژانر منتخب که این هفته شبکه نمایش با موضوع «هوانوردی» از شنبه ۱۵ آذر تا جمعه ۲۲ آذر در ساعت ۱۹ روی آنتن می‌روند، عبارتند از پرواز ماهرانه، خدمه پرواز، پرواز خیالی، نقشه پرواز، حمله به اچ ۳، پسران پرواز و سالی.

در بخش صحنه گران به مرور آثار سینمایی با صدا و هنر زنده‌یاد استاد چنگیز جلیلوند صاحب صدای ماندگاری که اخیرا با درگذشتش جامعه هنری را متاثر ساخت، پرداخته می‌شود که این آثار از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۱ پخش می شوند.

عناوین این فیلم‌های خاطره انگیز و نقش‌های هنرپیشه‌هایی که این دوبلور فقید به جای آن‌ها گویندگی کرده است، به ترتیب کیت و لئوپولد (هیوجکمن)، مامور مکینتاش (پل نیومن)، پدر عروس (سلمان خان)، حرفه‌ای‌ها (برت لنکستر)، زنده باد زاپاتا (مارلون براندو)، جرم (حامد بهداد) و کی پکس (کوین اسپیسی) هستند.

فیلم های ساعت ۲۳ این هفته به ترتیب از شنبه تا جمعه مومون سرزمین نینجاها، ادموند، شغل ایتالیایی، قلدرها، یخ زده‌ها، میلیونر زاغه نشین و تکه‌های گم شده خواهند بود.

فیلم‌های کلاسیک ساعت یک بامداد به ترتیب خط نقره ای، یک مرد یک ترن، بازگشت پر خطر، بازداشتگاه شماره ۱۷، ارزش قدرت، مشت اژدها و روز بد در صخره سیاه هستند که از شنبه تا جمعه روی آنتن می‌روند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است