امروز ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳

آخرین نقش‌آفرینی سیروس گرجستانی را امشب در «شرم» ببینید

آخرین هنرنمایی مرحوم سیروس گرجستانی در دنیای بازیگری امشب 10 آذر از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی پروژه، آخرین هنرنمایی مرحوم سیروس گرجستانی در دنیای بازیگری امشب دوشنبه ۱۰ آذر از شبکه سه سیما پخش می شود.

مرحوم سیروس گرجستانی که مشغول به بازی در سریال «شرم» بود، در اواسط کار بر اثر حمله قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد تا آخرین نقش آفرینی‌اش در عرصه بازیگری در سریال «شرم» رقم بخورد.

این بازیگر مرحوم امشب ۱۰ آذر و در قسمت ششم سریال برای آخرین بار از قاب سریال روی آنتن می رود و سیاوش طهمورث از این قسمت جایگزین وی برای ادامه نقش «عزیز آقا» در این سریال می شود.

از اواسط این قسمت از سریال که قرار است امشب از پخش شود، سیاوش طهمورث در بخش متفاوتی جایگزین مرحوم گرجستانی برای ادامه این نقش می شود.

مرحوم سیروس گرجستانی از سال ۴۹ وارد عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون شد و در سال های فعالیتش در نقش های خاطره انگیز و ماندگاری به ویژه در سریال های متهم گریخت، شهریار، پشت کنکوری ها، رانت خوار کوچک، کاکتوس و… حضور یافته بود. این هنرمند فقید در ۱۲ تیر ماه و در حالی که در حال ایفای نقش در «شرم» بود، ساعتی بعد از اتمام فعالیت روزانه دچار حمله قلبی شده و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

سریال «شرم» یک ملودرام اجتماعی است که با حضور بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، اردلان شجاع کاوه، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، الهام طهموری، میلاد میرزایی، نیما نادری، مهرزاد جعفری، مهیار شاپوری، مرحوم سیروس گرجستانی و سیاوش طهمورث جلوی دوربین رفته و هم اکنون هرشب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

سایر عوامل این سریال نیز عبارتند از تهیه کننده: امیرمهدی پوروزیری، کارگردان: احمد کاوری، نویسنده: سعید فرهادی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا رجایی مقدم، مدیر صدابرداری: فرخ فدایی، مجری طرح: وحید معدنی، مدیر برنامه ریزی و مشاور پروژه: حسن لفافیان، تدوین: رضا کردبچه، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرام پور، مدیر صداگذاری: مهدی جمشیدیان، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، مدیر تولید: داوود معدنی، عکاس: معین باقری، مشاور رسانه ای: علی مرادخانی.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است