امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۳۳

پخش سریال «بیگانه‌ای با من است» با بازی پرویز پورحسینی از ۱۵ آذر

سریال «بیگانه‌ای با من است» به عنوان آخرین حضور تلویزیونی زنده ‌یاد پرویز پورحسینی از شنبه ۱۵ آذرماه روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، زنده‌یاد پرویز پورحسینی حدود سه ماه پیش در سریال «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و آرش معیریان و تهیه‌کنندگی بهروز مفید بازی کرده بود که قرار است از شنبه ۱۵ آذرماه پس از سریال «از سرنوشت» روی آنتن شبکه دو رود.
پیش از این ۲ فصل از این سریال روانه آنتن شد. آرش معیریان کارگردانی فصل ۲ و  احمد امینی کارگردانی فصل یک این سریال را به عهده داشتند.
داستان «بیگانه ای با من است» به نویسندگی فروغ فروهیده درباره نسا با بازی شبنم قلی‌خانی است. او که دختری از طبقه پایین جامعه است با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می‌شود. این جا به جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است داستان پر فراز و نشیب این سریال را رقم می‌زند.
از بازیگران فصل اول این سریال می‌توان به شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌ طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند، مهدی فقیه، ونوس کانلی و … اشاره کرد.
«بیگانه ای با من است» درامی خانوادگی است که برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید شده است.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است