امروز ۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴

روایت زنی که علاقه زیادی به فضای مجازی دارد

اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال رادیویی «روزهای سرد پاییزی» را برای پخش از رادیو نمایش و رادیو جوان آماده کرده است.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجید حیدری نویسنده از مجموعه رادیویی «روزهای سرد پاییزی» که قرار است از رادیو نمایش و رادیو جوان پخش شود، خبر داد و گفت: این نمایش قصه زوج جوانی هست که به تازگی ازدواج کرده‌اند و زندگی خوبی دارند ولی خانم علاقه زیادی به فضای مجازی دارد و از هر فرصتی استفاده می‌کند تا با دوستانش در اینترنت ارتباط داشته باشد. این علاقه بیش از حد خانم باعث ایجاد اختلاف بین این زوج جوان می‌شود و در نهایت اتفاق ناخوشایندی در خانواده رخ می‌دهد.

حیدری ادامه داد: این نمایش بر اساس داستان واقعی‌ای نوشته شده است و از تاثیرات مخرب فضای مجازی بر خانواده‌ها می‌گوید.

این نویسنده تاکید کرد: «روزهای سرد پاییزی» یک اثر اجتماعی است که به زندگی این زوج و خوشی‌ها و تلخی‌های زندگی آن‌ها می‌پردازد و به این مساله اشاره دارد که در همه طبقات جامعه خطر استفاده و تاثیرپذیری نادرست وجود دارد.

«روزهای سرد پاییزی» به تهیه‌کنندگی اشرف السادات اشرف‌نژاد، کارگردانی مهرداد عشقیان، نویسندگی مجید حیدری، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر، روایت بهرام ابراهیمی، صدابرداری علی حاجی نوروزی و با هنرمندی نورالدین جوادیان، ناهید مسلمی، علی میلانی، شیما جانقربان، حمیدرضا هدایتی، محمد شریفی‌مقدم، مسعود زنوزی‌راد، عباس توفیقی و کامیار محبی از روز شنبه هشتم آذرماه، ساعت ۸:۴۵ از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۲:۳۰ بامداد روی آنتن رادیو جوان می‌رود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است