گفتگو با فرمانده نیروی دریایی ارتش در تلویزیون | خبرگزاری صبا
امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۳

گفتگو با فرمانده نیروی دریایی ارتش در تلویزیون

برنامه «دستخط» شبکه پنج سیما، به مناسبت روز نیروی دریایی، میزبان امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی می‌شود. 
دستخطبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه تلویزیونی «دستخط» شبکه پنج سیما، به مناسبت روز نیروی دریایی، جمعه هفت آذرماه ساعت ۱۶:۳۰ میزبان حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی می‌شود.
خانزادی در برنامه «دستخط» به تبیین و تحلیل دریانوردی در دریاهای بین‌المللی با ناوهای ساخت ایران می‌پردازد. وی همچنین از رزمایش مشترک با روسیه و چین می‌گوید و درباره نجات کشتی‌های تجاری آمریکایی مباحثی را در برنامه مطرح می‌کند.
همچنین تحلیل انتقال بنزین به ونزوئلا، ماجرای تلخ حادثه کشتی سانچی و… از جمله موضوعاتی است که مخاطبان در این گفتگوی تلویزیونی شاهد آن خواهند بود.
«دستخط» که به گفتگو های صریح با نخبگان سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی می‌پردازد، کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیما است.
این برنامه گفتگومحور و تحلیلی را مریم حداد تهیه‌کنندگی می‌کند و با اجرا، سردبیری و نویسندگی محمدحسین رنجبران هر هفته جمعه‌ها ساعت ۱۶:۳۰ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است