کاوه خداشناس به «دست در دست» می‌آید | خبرگزاری صبا
امروز ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۰

کاوه خداشناس به «دست در دست» می‌آید

کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون و علیرضا کیا از گروه «منهای فقر» یکشنبه 2 آذر مهمان برنامه شبانگاهی «دست در دست» می‌شوند.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون یکشنبه ۲ آذرماه بعد از گفتگوی ویژه خبری مهمان برنامه شبانگاهی شبکه دو به نام «دست در دست» می‌شود و با سلمان فرخنده گفتگو می‌کند.

همچنین علیرضا کیا از گروه «منهای فقر» دیگر مهمان این برنامه است.

گروه «منهای فقر» توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران تشکیل شده است که در برهه‌ای از زمان نیاز به کار عملیاتی برای خانواده‌های کمتر برخوردار و بی‌بضاعت را احساس کرده و وارد میدان شده‌اند.

تفاوت گروه «منهای فقر» با سایر گروه‌ها این است که به صورت اورژانسی به مسایل خانواده‌ها رسیدگی می‌کند. این گروه در قالب یک گزارش مشکلات خانواده‌ها را با مردم در میان می‌گذارد و با مشارکت مردمی طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت اقدام به رفع مشکل خانواده مورد نظر می‌شود.

«دست در دست» در ۱۵ قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» که تیتراژ آن را حامد فقیهی خوانده، علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌‌‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و … به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می پردازد.

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است