امروز ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۵۳

مدیر مانیتورینگ و راهبری محتوای معاونت سیما تغییر کرد

مدیر کل تامین و رسانه بین‌الملل معاونت سیما، ابوذر خوش‌بیان را به سمت مدیر مانیتورینگ و راهبری محتوای این اداره کل منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سیما، محسن برمهانی مدیر کل تامین و رسانه بین‌الملل معاونت سیما، در حکمی ابوذر خوش‌بیان را به سمت مدیر مانیتورینگ و راهبری محتوا در این اداره کل منصوب کرد.

در این حکم خطاب به ابوذر خوش‌بیان، بر رصد، بررسی، آرشیو و تحلیل رسانه‌ها صوتی- تصویری بیگانه، آگاه‌سازی دست اندر کاران رسانه ملی از وضعیت، آرایش رسانه‌ای و عملیات رسانه‌های معاند، تولید آثار مستند و موشن گرافیک مبتنی بر رصدهای صورت گرفته و انعکاس آن در فضای مجازی، پشتیبانی فکری و ترسیم مسیر حرکت شبکه‌های تلویزیونی و مراکز تولیدی در حوزه بین‌الملل و پیشنهاد راهکارهای آشنایی مخاطب با وضعیت روز جامعه بین‌الملل، شناسایی به روزترین و کار آمدترین فرم‌های تولیدات رسانه‌ای جهان و ارایه پیشنهادات برنامه‌سازی در زمینه تحولات شکل و روش‌های نوین تولید، تاکید شده است .

همچنین مدیر کل تامین و رسانه بین‌الملل در پایان این حکم، از زحمات حامد معینی‌پناه که پیش از این، این مدیریت را بر عهده داشت، قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است