فراخوان چهارمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران | خبرگزاری صبا
امروز ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

فراخوان چهارمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان امور سینمایی، با همکاری خانه سینما، فراخوان چهارمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران را منتشر کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی جایزه پژوهش سال سینمای ایران، معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان امور سینمایی با همکاری خانه سینما، فراخوان چهارمین دوره جایزه پژوهش سال سینمای ایران را منتشر کرد.

در این فراخوان از استادان، سینماگران، دانشجویان و پژوهشگران حوزه سینمای ایران اعم از داخلی و خارجی دعوت شده است تا در این رویداد پژوهشی، شرکت کنند.

از جمله شرایط درج شده در فراخوان این است که آثار نباید در دوره‌های قبل این رویداد ارایه شده باشند و برای ثبت‌نام لازم است «عنوان پژوهش» و «چکیده آثار» از تاریخ اول آذرماه ۱۳۹۹ تا اول دی‌ماه ۱۳۹۹ از طریق وب‌سایت www.nicra.ir  به دبیرخانه ارسال شوند.

نسخه کامل آثاری که چکیده آن‌ها پذیرفته شود باید تا تاریخ ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۹ به ایمیل اختصاصی دبیرخانه به آدرسinfo@nicra.ir  ارسال شوند.

در این رویداد علاوه بر تندیس و لوح تقدیر برای آثار برتر، جوایز و امتیازاتی به شرخ ذیل در نظر گرفته شده است:

–    «برترین طرح پژوهشی»: مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال

–    «برترین رساله دکتری»: مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال

–    «برترین پایان نامه کارشناسی ارشد»: مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال

–    «برترین مقاله علمی»: مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال

–    «برترین پژوهش بصری»: مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال

–    «طرح نامه پژوهشی (پروپوزال) برتر»: حمایت از سه طرح‌نامه، هر اثر تا سقف ۳۵۰ میلیون ریال برای اجرا

–    «برترین یادداشت تحلیلی» برای پاسخِ به پرسشِ «مهم‌ترین مساله سینمای ایران و راه‌حل آن چیست؟»: جایزه ویژه هیات داوران

چکیده آثار برگزیده در یک «کتابچه» و مقالات دارای بالاترین امتیاز که قبلاً منتشر نشده باشند در یک «مجله علمی» یا «کتاب مجموعه مقالات جایزه» توسط یک ناشر داخلی و یا خارجی، منتشر خواهند شد.

برای دیدن فراخوان این رویداد اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است