اسامی هیات‌ داوران و آثار بخش «مسابقه اصلی» جشنواره فیلم مقاومت | خبرگزاری صبا
امروز ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

اسامی هیات‌ داوران و آثار بخش «مسابقه اصلی» جشنواره فیلم مقاومت

آثار و اسامی داوران بخش‌های «تله‌فیلم»، «کوتاه داستانی»، «پویانمایی» و «نماهنگ» بخش «مسابقه اصلی» شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

جشنواره مقاومتبه گزارش صبا به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، آثار و اسامی هیات‌داوران بخش‌های «تله‌فیلم»، «کوتاه داستانی»، «پویانمایی» و «نماهنگ» این رویداد سینمایی را اعلام کرد.

بنابر اعلام دبیرخانه، جلیل عرفان‌منش، احمد مرادپور، علی روحانی، علیرضا سجادپور و عبدالله باکیده در بخش «تله فیلم»، علی سبزواری، جواد مزدآبادی، سعید پوراسماعیلی، محمد حمزه‌ای و عبدالعلیم طاهر در بخش «کوتاه داستانی»، علی نوری اسکویی، بهرام عظیمی، جمشید خوشدل، حسین نوری و ماریا پومیه در بخش «پویانمایی» و مجید اخشابی، رضا بهارانگیز، حبیب خزایی‌فر، رامین حیدری فاروقی و شیخ علی ظاهر در بخش «نماهنگ»، اعضای هیات‌ داوران بخش «مسابقه اصلی» را تشکیل می‌دهند.

«این سو آن سو» اثر لیدا فضل، «ناجی» اثر سجاد اسماعیل بیگی، «بالانس» اثر برزان رستمی، «پر» اثر هادی امیری و رها فرجی، «پدر» اثر محمد کیوان‌مرز، «سنگ‌های سپید» اثر فاطمه حسنی، «کاش…» اثر هادی امیری و رها فرجی، «C-19» اثر حسن دهقانیان، «فرمانروای آب» اثر مجید اسماعیلی، «وقتی پروانه‌ها دستخوش جریان باد می‌شوند» اثر حنانه واحدی،

BLEUET (Amaury d’Arcangues, Paul Calvier, Léa Rocton, Thomas Ruiz)

winter memories (zahra kababian, Amir mahdi safdari )

The March of the Missing(Marcos Almada Rivero)

(Dayang Chen) BREAKFREE

The Peculiar Crime of Oddball Mr Jay (Bruno Caetano) در بخش «پویانمایی» با هم رقابت می‌کنند.

«آوازهای باد» اثر محسن سوهانی، «خط مقدم» اثر بهرام صادقی، «مجنون بی‌لیلی» اثر جهانبخش سلطانی، «مدیترانه» اثر هادی حاجتمند، «تو میمانی» اثر حمید بهمنی، «شکلات تلخ» اثر روح‌الله ظریف حسین‌زاده، «ریشه‌ها» اثر محمدرضا معینی، «دیپورت» اثر سید سجاد حسینی، «اینجا خانه من است» اثر خیرالله تقیانی‌پور، «فرمانده» اثر علی عطشانی، «امان‌نامه» اثر محمد علیمهری و «فرزند زمین» اثر مژگان بیات در بخش «تله‌فیلم» داوری می‌شوند.

در بخش «کوتاه داستانی» نیز، «سکوت» اثر عمار خطی، «کارت قرمز» اثر محمدامین رهبر، «از طرف لیلا» اثر مجتبی اسپنانی، «باغ بهشت» اثر حسن نجفی، «ماکاروف» اثر سید سجاد قافله‌باشی، «معبر» اثر علی جعفرآبادی، «برادر» اثر مهدیه محمدی، «من امریکایی هستم» اثر امید میرزایی، «مثلا فیصل» اثر امیررضا زرین‌بخش، «ناکام» اثر حسن میرزا محمدی، «جبران می‌کنم» اثر جمال احمدی،

Prisoner & Jailer (Muhannad Lamin)

Subjection(ALIREZA MIRZAEI)

Dreams Under the Rubble (mohammed Khalil)

On The Border (Tynchtyk Abylkasymov) حضور دارند.

در بخش «نماهنگ» نیز، «خاک مهرآبین» اثر جواد اشرفیان، «میریم بالا بالاتر» اثر مجید رستگار و صادق لطفی‌زاده، «کنارت می‌مانم وطن» اثر آرش بختیار، «پرواز خاموش» اثر امیرحسین بزرگ زادگان، «فتح غریب» اثر عباس یوسفی، «مردم عاشق» اثر مصطفی هیودی، «گندم» اثر ابوذر حیدری، «وطنم» اثر مهدی اسعدی، «شب بارانی» اثر امیر شاملو، «خانه زاد» اثر سجاد معارفی، «خونه ملت» اثر داود احمدی، «بزک» اثر داورد احمدی، «کنار هم باشیم» اثر محمدرضا ملاعباسی، TRUMP ET (AMIN HAGH SHENAS) Compassion (Vignesh Vyas) با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، یکم تا هفتم آذرماه هم‌زمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
  • هفته ای یک بار آدم باش
    427٬971٬650
  • خورشید
    362٬673٬000
  • تک خال
    288٬401٬650
  • خون شد
    84٬627٬346
  • لاله
    27٬091٬800