امروز ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۳۵

ثبت تصویری پل طبیعت با حضور ۹۰ عکاس/ آثار برتر خریداری می شود

90 عکاس روز جمعه 18 مردادماه پل طبیعت تهران را عکاسی کردند که آثار برتر این عکاسان برای آرشیو شرکت نوسازی عباس آباد خریداری می شود.

به گزارش خبرگزاری صبا به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسی میراث فرهنگی، عصر روز جمعه ۱۸ مردادماه «عصرانه عکاسی از منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد» با حضور ۹۰ عکاس از شهرهای تهران، کرج، اصفهان، قم و قزوین و با همراهی استادان عکاسی عباس عربزاده، مجید ناگهی، ساسان مویدی و حسن غفاری در پل طبیعت تهران برگزار شد که از ساعت ۱۷ تا ۲۱ ادامه یافت.

۹۰ عکاس منتخب این رویداد از میان ۱۲۰ متقاضی حضور در این برنامه از سوی انجمن عکاسی میراث فرهنگی انتخاب شدند که می بایست تعداد ۵ اثر خود را برای انتخاب نهایی و خرید اثر از سوی شرکت نوسازی عباس آباد به دبیرخانه انجمن ارسال کنند.

عکاسان حاضر در این رویداد، با رویکرد نماهایی از پل (شگفتی و تفاوت)، فضاهای شهری، معماری مجموعه پل طبیعت، حضور مردم و بازدید کنندگان، چشم انداز و فضاهای طبیعی پل طبیعت و پارک طالقانی و نگاه های خاص و خلاق به این مجموعه (عکاسی خلاقانه) آثار جدیدی را ثبت کردند.

مسعود زنده روح کرمانی، رییس انجمن عکاسی میراث فرهنگی در باره این برنامه گفت: عصرانه عکاسی در پل طبیعت و پارک طالقانی فرصتی شد تا گنجینه ای تصویری از این مجموعه های شهری فراهم شود و امیدواریم این برنامه ها و فرصت های عکاسی در شهر بیشتر فراهم شود.

این برنامه که در مجموعه برنامه های عصرانه هنری شرکت نوسازی عباس آباد پیش بینی شده است با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی به اجرا در آمد. شرکت نوسازی عباس آباد برگزار کننده این برنامه، تعداد ۳۰ اثر تولیدی این برنامه را به انتخاب انجمن برای آرشیو خود خریداری می کند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است