خانه سینما برای حمایت از صنوف شورا تشکیل می‌دهد/ در قبال جان افراد پاسخگو باشید | خبرگزاری صبا
امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

خانه سینما برای حمایت از صنوف شورا تشکیل می‌دهد/ در قبال جان افراد پاسخگو باشید

هیات مدیره جامعه اصناف سینمایی تشکیل شورایی از متخصصان و نمایندگان صنوف برای حمایت از اعضای صنوف را در دستور کار قرار داد.

به گزارش صبا، هیات مدیره جامعه اصناف سینمایی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تشکیل شورایی از متخصصان و نمایندگان صنوف برای حمایت از اعضای صنوف را در دستور کار قرار داده است.

متن بیانیه بدین شرح است: «دامنه شیوع ویروس کرونا به صحنه‌های فیلمبرداری رسیده است. عوامل انسانی انواع تولیدات صنعت تصویر کشور اعم از داستانی، مستند و انیمیشن در تولید آثار سینمایی، سریال، فیلم کوتاه و غیره در خطر هستند.

جان تک تک نیروهای فیلمسازی بالاخص اعضای خانه سینما برای ما اهمیت دارد و در مقابل آنان مسئول هستیم لذا بواسطه همین تعهد دستگاه‌های سیاستگذار، سرمایه‌گذار و تولیدکننده انواع صنعت تصویر را در قبال کسانی که در حرفه‌های مختلف فیلمسازی فعال هستند بویژه اعضا خانه سینما پاسخگو می‌دانیم.

هیات مدیره خانه سینما توجه به توصیه‌های ستاد مدیریت بیماری کرونا در کشور و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در همه پروژه‌ها را برای حفظ جان تمامی عوامل انسانی الزامی دانسته و در همین راستا و بنا به وظیفه ذاتی خود که حمایت از اعضای جامعه اصناف سینمایی کشور است، تشکیل شورایی از متخصصان و نمایندگان صنوف در زمینه‌های مختلف فیلمسازی را در دستور کار خود قراد داده است.

این شورا با بررسی شرایط و امکانات لازم و همراهی ستاد مدیریت بیماری کرونا در کشور اصول و تمهیدات شایسته را برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در میان عوامل فیلمسازی وضع خواهد کرد و خانه سینما مراکز و افراد ذیربط را موظف به اجرای آن و راهکارهای تبیین شده می‌داند.

قطعا حفظ سلامتی اعضای خانه سینما همراه با توجه به مشکلات حرفه‌ای و معیشتی آنان، با دقت و حساسیت لازم مورد نظر خواهد بود.

هیات مدیره خانه سینما جامعه اصناف سینمایی کشور»

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است