امروز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
در واکنش به فیلم به «شکار»؛

رئیس‌جمهور آمریکا با پیام‌هایی توئیتری به هالیوود حمله کرد

دونالد ترامپ در واکنش به اکران قریب الوقوع فیلم پر از خشونت «شکار» ساخته یونیورسال، به شدت به هالیوود حمله‌ور شد و آن‌ها را نژادپرست و خطرناک برای کشور خطاب کرد.

به گزارش صبا به نقل از هالیوودریپورتر، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، با پیامی توئیتری به تندی به آخرین ساخته کمپانی یونیورسال یعنی فیلم «شکار» تاخت و هالیوود را نژادپرست خواند.

ترامپ روز جمعه ۹ آگوست، بدون ذکر عنوان اثر به فیلم درجه R «شکار» که به زودی اکران آن آغاز می‌شود، حمله کرد و گفت: فیلمی دارد بیرون می‌آید که به قصد شعله‌ور کردن آتش و ایجاد هرج و مرج ساخته شده است. آن‌ها خود خشونت را خلق می‌کنند و دیگران را بابت آن سرزنش می‌کنند. آن‌ها نژادپرستانی واقعی و بسیار برای کشور ما بد هستند!

حمله رئیس جمهور آمریکا به این فیلم به شدت تحت پوشش دو شبکه تلویزیونی محبوب ترامپ یعنی فاکس نیوز و فاکس بیزینس‌نتورک قرار گرفت.

ترامپ دو ساعت بعد از حمله اول خود در توئیت دیگری دوباره به هالیوود حمله کرد و نوشت: با این فیلم‌هایی که آن‌ها می‌سازند، اوضاع حقیقتا برای کشور خطرناک است.

«شکار» تریلری طنزگونه به کارگردانی کراگ زوبل و بازی هنرپیشگانی چون هیلاری سوانک و آیک بارینهولتز است و داستان گروهی از افراد فوق‌ثروتمند آمریکایی را روایت می‌کند که در یک بازی خونین شرکت کرده و برای تفریح به شکار آدم‌های غریبه‌ای می‌پردازند که به این منظور انتخاب شده‌اند. «شکار» با توجه به ته‌مایه‌های سیاسی و طعنه‌های خود به دوپارگی‌ جامعه آمریکا، قبل از ماجرای تیراندازی‌های اخیر این کشور نیز سر و صدا کرده و به فیلمی حساسیت‌زا بدل شده بود.

این فیلم قرار است روز ۲۷ سپتامبر اکران شود، اما حالا با ورود وزنه‌ای چون رئیس جمهور آمریکا و واکنش او به خشونت جاری در این فیلم، معلوم نیست چه بلایی سر نمایش عمومی آن در بیاید.

یونیورسال پیش از این تبلیغات تلویزیونی «شکار» را با توجه به تیراندازی‌هایی خونین اخیر در شهرهای ال‌پاسو، دی‌تون و گیلروی آمریکا که به کشته شدن حداقل ۳۵ نفر انجامید، متوقف کرده بود.

اشکان مزیدی

/انتهای پیام

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است