اضافه شدن ۲ برنامه به رادیو صبا/ طنزنویسی را در «کارگاه لبخند» بیاموزید | خبرگزاری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

اضافه شدن ۲ برنامه به رادیو صبا/ طنزنویسی را در «کارگاه لبخند» بیاموزید

سری جدید برنامه‌ «صبح صبا» و 2 برنامه جدید «می‌دونی می‌تونی» و «کارگاه لبخند» از 10 آبان ماه به جدول پخش رادیو صبا اضافه شدند.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، ۲ برنامه جدید از ۱۰ آبان ماه به جدول پخش رادیو صبا اضافه شدند و برنامه «صبح صبا» نیز تازه شد.

سری جدید برنامه «صبح صبا» که پیش از این شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح به صورت زنده به تهیه‌کنندگی سجاد کلبادی‌نژاد و  با اجرای محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت‌پیشه روی آنتن رادیو صبا می‌رفت، از ۱۰ آبان ماه ساعت ۰۷:۰۰ تا ۰۸:۳۰ پخش شده است.

همچنان محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت‌پیشه مجری بازیگران این برنامه هستند اما در سری جدید علاوه بر سجاد کلبادی‌نژاد، محسن جواهری نیز تهیه‌کنندگی این برنامه را برعهده دارد.

«می‌دونی می‌تونی» دومین برنامه جدید رادیو صبا است که در قالب مسابقه به تهیه‌کنندگی نوید جلویی و اجرای اردشیر منظم از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵:۰۰ روی آنتن می‌رود.

سومین برنامه جدید این شبکه رادیویی «کارگاه لبخند» نام دارد.

این برنامه درباره روش‌های طنزنویسی و لذت بردن از متون طنز صحبت می‌کند و همچنین به نقد و بررسی آثار طنز مخاطبان که می‌توانند برای این برنامه ارسال کنند، می‌پردازند.

«کارگاه لبخند» به تهیه‌کننده مژده آقامحمدی، کارشناس مجری روح الله احمدی و کارشناس اسماعیل امینی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۴۵ روی آنتن می‌رود.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است