امروز ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲

«بیگانه‌ای با من است» در نوبت پخش شبکه دو قرار گرفت

سریال «بیگانه‌ای با من است» در آینده‌ای نزدیک جایگزین فصل سوم سریال «از سرنوشت» می‌شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، با پایان تصویربرداری سریال «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و آرش معیریان، این سریال در نوبت پخش کنداکتور شبکه دو قرار گرفت.

آرش معیریان کارگردانی فصل دو و احمد امینی کارگردانی فصل یک این سریال را به عهده داشتند.

داستان این سریال به نویسندگی فروغ فروهیده درباره نسا با بازی شبنم قلی‌خانی است. او که دختری  از طبقه پایین جامعه است با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می شود. این جابه جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است داستان پر فراز و نشیب این سریال را رقم می زند.

«بیگانه‌ای با من است» از ابتدای تابستان سال گذشته وارد مرحله تولید شد که به دلیل شیوع کرونا ۲ ماه توقف بود و دوباره از اردیبهشت سال جاری ضبط خود را از سر گرفت.

فصل ابتدایی مجموعه تلویزیونی «بیگانه ای با من است» در لوکیشن هایی نظیر خیابان جمهوری، بیمارستان عمل، خانه‌ای واقع در کرج، خانه‌ای حوالی میدان هروی، لوکیشن‌های داخلی و خارجی و شهرک سینمایی غزالی و بوشهر و شیراز مقابل دوربین رفت.

از بازیگران این سریال می توان به شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه، ونوس کانلی و … اشاره کرد.

«بیگانه ای با من است» درامی خانوادگی است که برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید شده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است