امروز ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
همزمان با جشن میلاد پیامبر؛

«محمد رسول الله» روی آنتن می‌رود/ مرور فیلم‌های شاهرخ‌خان در شبکه نمایش

شبکه نمایش در سالروز میلاد حضرت زسول (ص)، فیلم «محمد رسول الله» ساخته فیلمساز فقید مصطفی عقاد را به همین مناسبت روی آنتن می‌برد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، شبکه نمایش در کنداکتور این هفته خود به پخش ۲ فیلم جدید و در بخش ژانر منتخب به فیلم‌های کمدی سینمای ایران و جهان و مرور آثار شاهرخ‌خان می‌پردازد.

همچنین در سالروز میلاد حضرت محمد (ص)، فیلم «محمد رسول الله» ساخته فیلمساز فقید مصطفی عقاد به همین مناسبت از این شبکه پخش می‌شود.

در بخش فیلم های سینمایی ایرانی و تله فیلم های ایرانی در ساعت ۱۳ این هفته به ترتیب از شنبه تا دوشنبه فیلم های «پیامک های آرزو»، «لیمو ترش»، «دیگه چه خبر؟» پخش شده و در ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۱۳ آبانماه به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص)، فیلم سینمایی «محمد رسول الله» پخش می‌شود.

در ادامه هفته از چهارشنبه تا جمعه فیلم های «دست ها نگاه می کنند»، «زعفرانی» و «ناخواسته» در ساعت ۱۳ از این شبکه روی آنتن می‌روند.

همزمان با مناسبت‌های هفته جاری، باکس ساعت ۱۵ از تکرار فیلم کلاسیک شب قبل تغییر یافته و طبق کنداکتور ایام تابستان به پخش فیلم‌های جدید اختصاص دارد.

شروع فیلم‌های این بخش شامل پخش ۲ فیلم جدید «جنگل کوچک (تابستان، پاییز)» و «جنگل کوچک (زمستان، بهار)» در روزهای یکشنبه ۱۱ و دوشنبه ۱۲ آبان ماه است که برای نخستین بار از سیما و از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

فیلم‌های «بامبل بی»، «تنها در خانه ۳»، «هایلند پارک» و «سفر به تاریخ» فیلم‌های دیگری هستند که برای پخش از سه شنبه تا جمعه در نظر گرفته شده اند.

از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم‌های کمدی «دور دنیا در هشتاد روز»، «سفر بخیر»، «آقای دیدز»، «مهمان مامان»، «خجالت نکش»، «شیشه پاک کن» و «شوالیه سیاه» ساعت ۱۹ از این شبکه پخش خواهند شد.

در بخش صحنه گران و مرور آثار هفته، شبکه نمایش از شنبه تا جمعه به مرور آثار شاهرخ‌خان بازیگر سینمای هندوستان می‌پردازد.

فیلم‌های منتخب این بازیگر از جمله «بیلو»، «گاهی خوشی – گاهی غم»، «قطار چنای»، «طرفدار»، «اسم من خان»، «دان ۱» و «ظاهر-زارا» هستند که به ترتیب از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

فیلم‌های این شبکه از شنبه تا جمعه در ساعت ۲۳ به ترتیب «مردان سیاه پوش: بین المللی»، «سریع و خشن: هاپز و شاو»، «تولد یک ملت» (همزمان با ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی)، «اژدهای پیت»، «پیشتازان فضا:فرای فضای ناشناخته»، «فراری» و «جایی برای پیرمردها نیست» پخش می‌شوند.

فیلم‌های کلاسیک این هفته به ترتیب «ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی»، «بازرس کلوزو»، «بادی علیه لوکاس»، «اوج اضطراب»، «به سوی غرب – بی کله ها»، «فرودگاه» و «شجاعان» هستند که مخاطبان می‌تواند در ساعت ۱ بامداد به تماشای آن‌ها بنشینند.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است


جدول فروش فیلم ها

عنوان
فروش (تومان)
 • خط باریک قرمز
  89,047,55
 • بازگشت کوتاه
  43,905,20
 • منگی
  27,696,90
 • تا ابد
  703,153,55
 • یلدا
  250,332,19
 • بی حسی موضعی
  532,165,25
 • قتل عمد
  98,569,79
 • پرو
  41,665,25
 • دریا موج کاکا
  30,220,25