امروز ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۷

فراخوان «کیوریتوریال آریا» منتشر شد/ مهلت ارسال طرح‌ها تا ۱۵ دی

فراخوان «کیوریتوریال آریا» توسط گالری آریا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار هنر‌های تجسمی صبا، «فراخوان کیوریتوریال نگارخانه آریا» منتشر شد و این فراخوان فرصتی برای ارائه طرح‌ها و پروژه‌های کیوریت‌شده توسط هنرمندان و کیوریتور‌ها متناسب با فضاهای موجود در گالری آریا است.

تعداد محدودی از پیشنهادهای رسیده پس از بررسی، بخشی از نمایشگاه‌های سال ۱۴۰۰ گالری آریا خواهند بود.

هدف از اجرای این برنامه، ایجاد فرصتی برای تنوع سلیقه و تکثر رویکردها در نمایشگاه‌ها و رویدادهاست تا از سویه‌های نظری-پژوهشی گرفته تا تجربی – آموزشی را شامل شود، وجوه مختلف هنر را در بر گیرد، به فضای گفتگو، تبادل تجربه و ایده میان کیوریتور‌ها و هنرمندان دامن زند و برای ارائه ایده‌ها و برنامه‌های متنوع فرصتی به وجود آورد.

شرایط شرکت در این فراخوان اینگونه است که متقاضیان باید پروپوزال حداکثر ۱۰۰۰ کلمه با موضوع و رسانه آزاد بنویسند. پروپوزال‌ها می‌تواند بصورت فردی و یا گروهی ارائه شود. پروپوزال‌های ارائه شده باید با توجه به نقشه گالری قابل اجرا باشد. پروپوزال‌هایی که ارائه می‌شود باید شامل جدول زمانبندی برای اجرای نمایشگاه باشد.

برای شرکت در این فراخوان هیچ گونه هزینه‌‌ای دریافت نمی‌شود و کیوریتورها و هنرمندان ایرانی در هر نقطه‌ای از جهان می‌توانند پروپوزال‌های خود را برای نگارخانه آریا ارسال کنند. شرکت در این فراخوان محدودیت سنی و تجربی ندارد.

پروپوزال‌های نوشتاری شامل متن، تصویر و نقشه در قالب فرمت  پی دی اف همگی در یک فایل زیپ با حداکثر حجم ۱۲ مگابایت و پروپوزال‌های شامل ویدیو با فرمت امپگ ۴ (mp4) کُدک ۲۶۴ یا ۲۶۵ با حداکثر حجم ۶۴ مگابایت و یا لینک یوتوب، ویمو و آپارات آنها در فرم نام‌نویسی به نشانی http://Ariaart.gallery/ariaform ارسال شود.

مهلت ارسال آثار از اول آذر تا پانزدهم دی‌ماه ۱۳۹۹ است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است