امروز ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸

رونمایی آنلاین از آلبوم موسیقی «در آینه»

آیین رونمایی آلبوم «در آینه» به آهنگسازی حسین بهروزی‌نیا و خوانندگی اشکان کمانگری روز سه‌شنبه ششم آبان‌ماه در قالب یک ویژه برنامه آنلاین برگزار خواهد شد.

به گزارش صبا، دست‌اندرکاران آلبوم موسیقی «در آینه» به آهنگسازی حسین بهروزی‌نیا و خوانندگی اشکان کمانگری، آیین رونمایی این اثر موسیقایی را به صورت آنلاین برگزار می‌کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، مراسم رونمایی آلبوم «در آینه» ساعت ۱۳ روز سه‌شنبه ششم آبان‌ماه با حضور حسین بهروزی‌نیا، اشکان کمانگری و هنرمندان اثر با اجرای سعید بیابانکی پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

آلبوم «در آینه» عنوان یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده توسط مرکز موسیقی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است که از روز ششم آبان‌ماه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

در توضیح این آلبوم آمده است: «در آینه» اثری در حوزه موسیقی کلاسیک ایرانی که حاصل ذوق و قریحه حسین بهروزی‌نیا نوازنده بربت و اشکان کمانگری خواننده ایرانی است. بهروزی‌نیا مانند دیگر آثارش کوشیده است تا از موسیقی دهه‎های گذشته چندان فاصله نگیرد و همواره در خلق و تنظیم آن اصالت را مد نظر داشته باشد. تجربه سال‌ها نوازندگی در اجراهای زنده و همچنین آثار ضبط شده در استودیو، در این آلبوم کاملا مشهود است.

«مقدمه و آواز» با شعر مولوی، «ادامه مقدمه»، «در آینه» با شهر نظامی، «آواز حجاز و ارکستر» با مولوی، «چهار پاره (بی کلام)»، «آواز چهار پاره» با شعر محتشم کاشانی، «تک نوازی سنتور» و «ای دوست» با شهر نظامی، اسامی آثار منتشر شده در این آلبوم هستند.

حسین بهروزی‌نیا آهنگساز و تنظیم کننده و نوازنده بربت، اشکان کمانگری خواننده، حمید بهروزی نیا نوازنده تار، مسلم علی‌پور نوازنده کمانچه، سعید مهرپیما نوازنده سنتور، بهنام معصومی نوازنده تمبک و سازهای کوبه‌ای، مصطفی موسوی نوازنده نی، نگار اعزازی نوازنده دف، گروه نوازندگان آلبوم «در آینه» را تشکیل می‌دهند.

ضمن اینکه ساره هاشم خانی گرافیک، مهدی فلاح خوش‌نویس، معین هاشمی نسب عکس، حمید خداپناهی ترجمه، کاوه صادقی آزاد ویراستار، محراب الله‌یاری صدابردار، کامیار باتمانی میکس و مسترینگ، یاسر فلاح‌پور پردازش صدا، دیگر عوامل اجرایی این اثر موسیقایی که در استودیوهای «گل‌ها» و «پژواک» ضبط شده را تشکیل می‌دهند.

آلبوم موسیقی «در آینه» با شماره ثبت اثر به شماره ۹۹- م/۳۷۵ در مرکز موسیقی حوزه هنری از روز سه‌شنبه ششم آبان‌ماه سال ۱۳۹۹ به صورت فیزیکی و دیجیتالی پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت.

مراسم رونمایی آنلاین آلبوم به صورت همزمان از صفحات مرکز موسیقی حوزه هنری به آدرس music.center.hh  ،موسسه سپهر سوره هنر به آدرس sepehrsoorehonar ، حسین بهروزی‌نیا به آدرس  hosseinbehroozini   و اشکان کمانگری به آدرس ashkankamangari در اینستاگرام پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است