امروز ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۷

دو کتاب مو ویلمز برای بار سوم بازنشر شد/ کبوتر باید حمام کند!

کتاب‌های «چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟» و «کبوتر باید حمّام کند!» به نویسندگی مو ویلمز از سوی کانون پرورش فکری برای سومین بار بازنشر شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کتاب‌های «چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟» و «کبوتر باید حمّام کند!» به نویسندگی و تصویرگری مو ویلمز از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای سومین بار بازنشر شد.

ترجمه‌ این دو کتاب با داستان‌های تربیتی را پرناز نیری برعهده داشته است.

کتاب‌ «چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟» برای کودکان بالای هفت سال (نوخوان) و کتاب «کبوتر باید حمّام کند!» برای کودکان چهار سال به بالا (نوباوه) منتشر شده است.

سلام! نمی‌دانم حواست هست یا نه؛ امّا کبوتر خیلی کثیف شده است. می‌توانی کمکم کنی؛ چون کبوتر باید حمّام کند! این بخشی از مطلب آغازین کتاب «کبوتر باید حمّام کند!» است.

کتاب «کبوتر باید حمّام کند!» در سال ۲۰۱۴ به عنوان کتاب سال سایت «گود ریدز» انتخاب شده است.

در کتابِ «چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟» کبوتر به دنبال دلیل این موضوع می‌گردد که چرا به جوجه اردک مهربان کلوچه دادند آن هم کلوچه‌ای که گردو و فندق دارد…

این ۲ کتاب ۳۶ صفحه‌ای در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار از سوی انتشارات کانون با قطع خشتی منتشر شد و اکنون هر ۲ با شمارگان ۱۰هزار نسخه به چاپ سوم رسیده‌اند.

کتاب «چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟» با قیمت ۱۱هزار تومان و «کبوتر باید حمّام کند!» با قیمت ۱۴هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور، فروشگاه اینترنتی کانون و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این کتاب‌ها را با رعایت قوانین بین‌المللی نشر (کپی رایت) و اجازه‌ی رسمی آژانس ادبی نویسنده از کشور آمریکا منتشر کرده است.

پیش‌تر نیز از این مجموعه، ۲ کتابِ «نگذار کبوتر تا دیروقت بیدار بماند!» و «به کبوتر اجازه نده اتوبوس براند!» از سوی کانون به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است