امروز ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷
صبا پیگیری کرد؛

لاله اسکندری هم کرونا گرفت/ انجام تست کرونا از بقیه عوامل «جشن سربرون»

حسن نجاریان از آخرین وضعیت تصویربرداری سریال «جشن سربرون» به دلیل ابتلای لاله اسکندری بازیگر این مجموعه به ویروس کرونا توضیحاتی را ارایه داد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون که در این مدت مشغول بازی در سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی بود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

وی در صفحه شخصی خود نوشت: «زره پوش شدن هم اثر نکرد و متاسفانه الان خبر دادند که تست کرونایم مثبت شده…..با وجود رعایت کردن و حفظ پروتکل‌های بهداشتی من میزبان ویروس کرونا شدم….دوستان عزیز لطفا کرونا را جدی بگیریم……و من نگران دوستان و همکاران خوبم در سریال در حال فیلمبرداریم هستم که در چند روز گذشته همراهم بودند و من بی اطلاع از داشتن کرونا در کنارشان بودم.»

حال حسن نجاریان تهیه‌کننده «جشن سربرون» در گفتگو با صبا درباره آخرین وضعیت تصویربرداری این مجموعه پس از ابتلای لاله اسکندری به ویروس کرونا گفت: یک تغییری در برنامه‌های خود داده‌ایم از جمله اینکه قرار است از بقیه دوستانی که سر تصویربرداری بوده‌اند، تست کرونا گرفته شود. امیدوارم بتوانیم کارمان را ادامه بدهیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر نزدیک آزادراه تهران-شمال مشغول کار هستیم و خوشبختانه چون فضا باز و هوا خوب است کمی احتمال خطر برایمان کمتر است اما باید پروتکل‌های بعداشتی را با شدت بیشتری رعایت کنیم.

تهیه‌کننده «جشن سربرون» تاکید کرد: خداراشاکرم که لاله اسکندری نیز حالش خوب و در حال درمان است و امیدوارم زودتر بهتر بشوند و سرکار بازگردند.

نجاریان در پایان با اشاره به افزایش تعداد قسمت‌های سریال گفت: احتمالا به دلیل افزایش قسمت‌ها تا خرداد سال آینده تصویربرداری ادامه دارد.

سپیده شریعت رضوی

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است