مبارزه واشینگتن با رازی تیره در گذشته/ پروژه بعدی ستاره سینما مشخص شد | خبرگزاری صبا
امروز ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۶

مبارزه واشینگتن با رازی تیره در گذشته/ پروژه بعدی ستاره سینما مشخص شد

دنزل واشینگتن ستاره برنده 2 جایزه اسکار قرار است به عنوان پروژه بعدی اش در یک تریلر پلیسی به نام «چیزهای کوچک» محصول وارنر بازی کند.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، دنزل واشینگتن برای بازی در تریلر پلیسی «چیزهای کوچک» در حال مذاکره با استودیو وارنر است.

جان لی هنکاک کارگردان فیلم های «مردان شاهراه» و «نقطه کور» برای نوشتن فیلمنامه این کار گمارده شده است، هنکاک همچنین برای کارگردانی فیلم در نظر گرفته شده هرچند هنوز قرار دادی امضا نکرده است.

«چیزهای کوچک» داستان دِک با بازی واشینگتن، معاون کلانتر کِرن کانتی است که برای به دام انداختن یک قاتل سریالی با کاراگاهی از لس آنجلس به نام باکستر همکاری می کند. دِک باوجود اینکه شامه قوی ای برای یافتن «چیزهای کوچک» دارد اما تمایل زیادی نیز به گریز از قوانین دارد که این امر موجب برآشفته شدن کاراکتر باکستر می شود. شخصیت دِک با بازی واشینگتن همچنین باید با رازی تیره که در گذشته داشته مبارزه کند.

بنا به گفته منابع نزدیک به فیلم، دنزل واشینگتن چندین گزینه را برای پروژه بعدیش در نظر گرفته بود که «مجله جوردن» با بازی مایکل بی. جوردن
یک از این پروژه ها بود.

حالا با توجه به گفته منابع نزدیک به فیلم، پس از ملاقات میان هنکاک و واشینگتن این بازیگر تصمیم گرفته پروژه بعدیش این فیلم باشد.

استودیو به سبب تعهد دنزل واشینگتن به فیلم به دنبال بازیگر درجه الف برای نقش کنار وی است.

امید می رود تولید فیلم «چیزهای کوچک» تابستان امسال آغاز شود.

دنزل واشینگتن به تازگی در اولین دنباله «ایکوالایزر» که موفقیت دیگری را برای او در گیشه با کسب ۱۹۰ میلیون دلار رقم زد دیده شده است.

محمدامین شکاری

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است