ستاره «بلک‌ک‌کلنزمن» بازیگر فیلم جدید نولان شد | خبرگزاری صبا
امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۹
جزییات همچنان محرمانه است؛

ستاره «بلک‌ک‌کلنزمن» بازیگر فیلم جدید نولان شد

جان دیوید واشینگتن بازیگر فیلم «بلک‌ک‌کلنزمن» به عنوان بازیگر فیلم جدید کریستوفر نولان انتخاب شده است.

به گزارش صبا به نقل از ورایتی، کریستوفر نولان کارگردان مطرح سینما جان دیوید واشینگتن ستاره فیلم «بلک‌ک‌کلنزمن» و فرزند دنزل واشینگتن را برای بازی در فیلم جدید خود انتخاب کرده است. 

نولان به تازگی فیلمنامه فیلم جدید خود را به پایان رسانده و استودیو وارنر نیز به سرعت تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ را برای اکران فیلم برگزیده است. ۱۷ جولای تاریخی است که استودیو اغلب برای فیلم های نولان رزرو می کند، آخرین بار فیلم «دانکرک» در این تاریخ اکران شد.

تولید فیلم جدید نولان قرار است آخر امسال آغاز شود. کارگردان «شوالیه تاریکی» این فیلم را به همراه شریکش اما توماس تهیه می کند. 

درباره نقش جان دیوید واشینگتن در فیلم هیچ توضیحی تاکنون ارائه نشده و جزییات داستان فیلم نیز محرمانه است. درباره فیلم تنها شایعاتی مطرح شده که فیلم احتمالا با الهام از «شمال از شمال غربی» هیچکاک و به صورت یک اکشن پرخرج ساخته شود. 

جان دیوید واشینگتن پسر دنزل واشینگتن بازیگر صاحب نام سینما سال گذشته با حضور در فیلم «بلک‌ک‌کلنزمن» ساخته اسپایک لی نقدهای مثبتی را دریافت کرد و توانست نامزد جوایز گلدن گلوب و انجمن بازیگری شود. واشینگتن همچنین در فیلم های «پیرمرد و اسلحه» و «هیولاها و مردان» نیز بازی کرده است.

محمدامین شکاری

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است