قصه مینا و ۲۵ سال انتظار برای بازگشت همسرش | خبرگزاری صبا
امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

قصه مینا و ۲۵ سال انتظار برای بازگشت همسرش

موسسه انتشارات قدیانی رمان «مینا و شب آخر» نوشته لیلا جعفری را در نوبت چاپ دوم در اختیار علاقه مندان به مطالعه‌‌ رمان قرار داد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی انتشارات قدیانی، رمان «مینا و شب آخر» اثر لیلا جعفری در نوبت چاپ دوم روانه‌ بازار کتاب شد.

ماجرا از این قرار است که مینا شروع می‌کند به ساختن حوضی با کاشی‌های آبی رنگ و دوست دارد وقتی که آرش بیاید در این حوض آب بریزند و از آن استفاده کنند اما غیبت آرش بیست و پنج سال طول می‌کشد. مینا همچنان حوض را نگهداری کرده و منتظر آمدن شوهرش می‌باشد وقتی آرش می‌آید مینا می‌خواهد به وعده‌اش جامه‌ی عمل بپوشاند و…

در قسمتی از کتاب آمده است: «جناب خسروی می‌خواهم با همسرم تنها باشم. مرد میانه سال سر به زیر انداخت و گفت خواهش می‌کنم خانوم سارمی راحت باشید. و رفت سمت در تا از آن خارج شود. مینا در حالی که زنجیر را دور انگشتانش لمس می‌کرد گفت اینجا نه می‌خوام توی خونه با او تنها باشم. صدایش محکم بود و آرام و پر از درد. همه با تعجب رو کردند به او.. سکوت توی اتاق حکمفرما شد….»

موسسه انتشارات قدیانی رمان «مینا و شب آخر» نوشته لیلا جعفری را در نوبت چاپ دوم، تیراژ۱۱۰۰ نسخه با قیمت ۱۴۰۰۰ تومان در اختیار علاقه مندان به مطالعه‌‌ رمان قرار داد.

علاقه‌مندان برای تهیه‌ این کتاب‌ علاوه بر مراجعه به کتاب فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانند برای خرید اینترنتی آن به سایت نشر قدیانی نیز مراجعه کنند. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این موسسه فرهنگی از تازه‌های نشر آن نیز با خبر خواهند شد.

انتهای پیام/

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است