امروز ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۹
مدیر گالری شکوه با صبا مطرح کرد:

برنامه‌های گالری شکوه در سال جدید/ «خوک» مدل نقاشی می‌شود

بهنوش فروتن مدیر گالری شکوه برنامه های این گالری در 6 ماهه نخست سال را اعلام کرد.
برنامه های گالری شکوه در سال جدید/ «خوک» مدل نقاشی می شودبهنوش فروتن مدیر گالری شکوه و هنرمند نقاش در گفتگو با خبرنگار صبا درباره برنامه‌های سال ۹۸ گالری شکوه گفت:  گالری شکوه در ۶ ماه اول سال ۹۸ با یک نمایشگاه گروهی نقاشی در ۲۳ فروردین  ۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۲۱ با حضور آثاری از یک هنرمند ایرانی و یک هنرمند اسپانیایی و پرفورمنس مازیار رضاخانی کار خود را شروع می‌کند. 
 به گفته وی، شیما مطلبی و  Jose Antonion Piazdel هنرمندانی هستند که آثار آنها در این نمایشگاه ارایه می شود. نمایشگاه تا ۲۸ فرودین ۹۸ دایر خواهد بود.
وی افزود: همچنین در تاریخ ۳۰ فروردین ۹۸ تا ۱۱ اردیبهشت از ساعت ۱۶ الی ۲۱ یک نمایشگاه گروهی با حضور ۴۰ هنرمند نقاش ایرانی با موضوع «خوک» برگزار می‌شود. 
مدیر گالری شکوه درباره دیگر نمایشگاه گالری شکوه خبر داد: یک نمایشگاه انفرادی نقاشی از آثار سوسن شریفی در تاریخ ۱۳اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در گالری شکوه افتتاح می‌شود و تا ۱۸ اردیبهشت ۹۸ به کار خود ادامه می‌دهد.
فروتن در پاسخ به اینکه آیا آثار خودش هم در این نمایشگاه‌ «خوک» به نمایش گذاشته می‌شود، گفت: من در حال کار با موضوع خوک هستم اما چون تا به حال در این زمینه نقاشی نکرده‌ام برایم سخت است زیرا خوک حیوان پیچیده‌ای است به همین دلیل نمی‌دانم آثارم به نمایشگاه ۳۰ فروردین می‌رسد یا خیر. 
مدیر گالری شکوه خاطرنشان کرد: گالری در ماه رمضان تعطیل است و بعد از ماه رمضان به فعالیت خود ادامه می‌دهد که برنامه های آن فصل بعدا اعلام می شود. همچنین گالری در روزهای پنجشنبه و تعطیلات رسمی تعطیل است.
فروتن در پایان درباره اینکه آیا خودش در سال جدید نمایشگاه انفرادی نقاشی خواهد داشت، گفت: مدیریت گالری سخت است و تمام وقت من را گرفته است، اما با این حال در پاییز ۹۸ یک نمایشگاه انفرادی از آثار خودم برگزار خواهم کرد.
یاسمن رئیسی یکتا

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است